Veiling: Veiling 27 sessie 2
529. Lot aardewerk, P. Regout maastricht 19e en 20e eeuw
Lot aardewerk, P. Regout maastricht, 19e en 20e eeuw
532. Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw
Lot Satsuma aardewerk, Japan, eerste helft 20e eeuw
558. Aardewerk, serviesdeel Koninklijke Goedewaagen Gouda, ca. 1935
Theepot, suikerpot, melkkan en acht kop en schotel.
559. Metaal, divers lot plate, wo. Denemarken, 20e eeuw
Kandelaar, suikerpot,melkkan, dienblad, lepelvaasje, kurk en een sierlepel.
561. Hout e.a. , Decoratief Afrikaans masker. 2e helft 20e eeuw.
Hout e.a. , Decoratief Afrikaans masker. 2e helft 20e eeuw.
567. Porseleinen bord, China, 18e eeuw, Chienlung periode
Porseleinen bord, China, 18e eeuw, Chienlung periode
588. Rebab, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw
Rebab, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw
589. Gereedschap perforator en nietmachine
Antieke perforator en nietmachine afkomstig uit een drukkerij. Begin 20e eeuw.
597. Stoommachine Wilesco
Stoomwals type D365 Wilesco uit de jaren 70 West-Duitsland.
604. Ikonen
Een ikoon van Moeder Gods Hodigitria, een ikoon van Christus Pantokrator.
623. Twee snuif flesjes van glas en amber / resin China 20e eeuw
Een rood flesje gemaakt van kunststof met bijpassend dopje daarbij een melkglazen flesje met gebrandschilderd decor.
625. Iron red miniatuur vaas China 20e eeuw
Kleine vaas met decor van vleermuizen gemerkt aan de onderzijde.
622. Chinees Kangxi bord met floraal decor
Groot bord met gemodelleerde rand. Gemerkt aan de achterzijde bloem in Blauwe ring
630. Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul
Bierpul van Budweiser sports legends.
665. Divers lot o.a. zilveren messenleggers
Vijf zilveren messenleggers, zilveren mesje en een potlood en nagelgarnituur.
671. Divers lot Siku miniatuur o.a. bouwmachines en vrachtwagens
Siku metalen miniaturen waaronder bouwmachines, kranen, vrachtwagens en shovels. 15 stuks
675. Aquarel op doek, India, eerste helft 20e eeuw
Aquarel op doek, India, eerste helft 20e eeuw
679. Porselein, divers lot aziatica, China / Japan, 20e eeuw
Porselein, divers lot aziatica, China / Japan, 20e eeuw
684. Houten kist en aardewerk beeld, China, midden 20e eeuw
Houten kist en aardewerk beeld, China, midden 20e eeuw
716. Kristal/glas 5-armige kroonluchter op voet
Kristal/glas 5-armige kroonluchter op voet, midden 20e eeuw.
737. Bestekcassette met visbestek
Bestekcassette met visbestek en losse messen, vorken, dessertlepels.
9725 CT Groningen