Veiling: Veiling 27 sessie 2
776. Kristal/glas 6-armige kroonluchter
Kristal/glas 6-Armageddon kroonluchter, midden 20e eeuw.
707. Lot diverse antieke objecten waarbij een Chinees antieke tinnen doos
Lot diverse antieke objecten, waaronder een gedateerde messen slijpplank en Chinees tinnen doos
407. Speelgoed vliegtuigen
Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.
463. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw
Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw
668. Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900
Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900
616. Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw
Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw
613. Stoel
Houten stoel met stoffen zitting eerste helft 20e eeuw.
596. Modelauto's
Modelauto's veelal Burago made in Italy. 13 stuks.
581. Linoleumsnede en etsplaat
Etsplaat van de Bond van Volkstuinders. Linoleumsnede van Hollandse leeuw van de 7 provinciën.
585. Schilderij, G.J. Adema
Schilderij, dravende Arabische hengst, olieverf op doek. Gesigneerd G.J. Adema (Franeker 1898-1981 Leeuwarden). Zijn bekendste werk is het bronzen beeld van de Friese stamboek koe (1954) in Leeuwarden dat in de volksmond de bijnaam "Us Mem" kreeg.
568. Eierschaal porseleinen op en schotels, Japan, ca. 1920
Eierschaal porseleinen kop en schotels, Japan, ca. 1920
547. Groene specht in vitrine
Vitrine met opgezette groene specht.
519. Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw
Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw
517. Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900
Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900
473. Houten onderzetters, China, 19e en begin 20e eeuw
Houten onderzetters, China, 19e en begin 20e eeuw
502. Bierpul met zilveren deksel
Glazen bierpul met ruit motief en zilveren deksel met parelrand circa 1900.
482. Gebronde sculptuur van Belgische soldaat, Emille Guillemin
Een gebronsde sculptuur van een Belgische soldaat. Gesigneerd Staande op houten voetstuk met naamplaatje.
471. Kan met wijnglazen
Groene glazenkan beschilderd met wit emaile decor van een edelman en vier wit/ groene glazen.
500. Divers lot porseleinen beelden
Diverse biscuit porseleinen beelden in romantische stijl.
477. Divers lot porseleinen beelden
Verschillende Duitse en Japans porseleinen mens- en dierfiguren sommigen gemerkt.
414. Antieke pop
Antieke pop met porseleinen hoofd gemerkt (zie foto).
489. Hout e.a., Een kleine indische kist en een decoratief Mandau Dajak zwaard, midden 20e eeuw Indonesië.
Hout e.a., Een kleine indische kist en een decoratief Mandau Dajak zwaard, midden 20e eeuw Indonesië.
9725 CT Groningen