Veiling: Veiling 27 sessie 2

776. Kristal/glas 6-armige kroonluchter

Kristal/glas 6-Armageddon kroonluchter, midden 20e eeuw.

707. Lot diverse antieke objecten waarbij een Chinees antieke tinnen doos

Lot diverse antieke objecten, waaronder een gedateerde messen slijpplank en Chinees tinnen doos

706. Theetegel

Gepeste rechthoekige theetegel.

407. Speelgoed vliegtuigen

Twee blikken model vliegtuigen tweede helft 20e eeuw.

463. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19 eeuw

668. Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

Arita Kutani Dekschaal Japan ca. 1900

632. Plastiek Abbering

Aardewerken bolvormige plastiek.

616. Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen kom, Kanton, China, tweede helft 20e eeuw

613. Stoel

Houten stoel met stoffen zitting eerste helft 20e eeuw.

602. Kapstok

596. Modelauto's

Modelauto's veelal Burago made in Italy. 13 stuks.

581. Linoleumsnede en etsplaat

Etsplaat van de Bond van Volkstuinders. Linoleumsnede van Hollandse leeuw van de 7 provinciën.

585. Schilderij, G.J. Adema

Schilderij, dravende Arabische hengst, olieverf op doek. Gesigneerd G.J. Adema (Franeker 1898-1981 Leeuwarden). Zijn bekendste werk is het bronzen beeld van de Friese stamboek koe (1954) in Leeuwarden dat in de volksmond de bijnaam "Us Mem" kreeg.

568. Eierschaal porseleinen op en schotels, Japan, ca. 1920

Eierschaal porseleinen kop en schotels, Japan, ca. 1920

547. Groene specht in vitrine

Vitrine met opgezette groene specht.

519. Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw

Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw

517. Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

Zeer grote porseleinen vaas, Kutani, Japan, ca. 1900

473. Houten onderzetters, China, 19e en begin 20e eeuw

Houten onderzetters, China, 19e en begin 20e eeuw

502. Bierpul met zilveren deksel

Glazen bierpul met ruit motief en zilveren deksel met parelrand circa 1900.

482. Gebronde sculptuur van Belgische soldaat, Emille Guillemin

Een gebronsde sculptuur van een Belgische soldaat. Gesigneerd Staande op houten voetstuk met naamplaatje.

471. Kan met wijnglazen

Groene glazenkan beschilderd met wit emaile decor van een edelman en vier wit/ groene glazen.

500. Divers lot porseleinen beelden

Diverse biscuit porseleinen beelden in romantische stijl.

477. Divers lot porseleinen beelden

Verschillende Duitse en Japans porseleinen mens- en dierfiguren sommigen gemerkt.

414. Antieke pop

Antieke pop met porseleinen hoofd gemerkt (zie foto).

9725 CT Groningen