Veiling: Veiling 28 sessie 1

54. Brons, Broche, hanger en armband. Finland.

Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt.

215. Glazen fotolijstjes

Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920.

82. Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.

Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika.

101. Halskettingen

Lot met zes verschillende vintage halskettingen.

49. Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.

Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken.

38. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

89. Horloges

Drie heren Quartz horloges.

80. Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.

Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Gemerkt: 925 en 2 andere merken.

78. Plate divers lot

Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts.

129. Plate divers lot

Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes,

23. Terracotta, Ashanti hoofd, Ghana Afrika

Terracotta, Ashanti hoofd, Ghana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen.

114. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.

107. Schelpen

Lot met diverse grote schelpen.

68. Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

218. Lot diverse messing haken

Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel.

108. Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten

Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.

154. Borduurschilderij

Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900.

115. Eiken vitrine kast

Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900

39. Bestekset in cassette

Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.

159. Blikken kraantjespot en bloembak

Een blikken kraantjespot en een houten bloembak, 19e eeuw.

160. Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

Hout. Decoratieve Maskers Nigeria. Africa.

128. Lot emaille

Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen.

145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen

43. Linguaphone platenspeler

Linguaphone circa 1950. Deze platenspelers waren niet te koop, maar werden enkel verhuurd aan taal cursisten om Linguaphone platen te draaien.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen