Veiling: Veiling 28 sessie 1

35. Goud + 5 geslepen stenen, damesring. Italië.

Goud + 5 geslepen stenen, damesring, Italië. 14k gouden ring, gemerkt: 585 en meesterteken: Italiaanse edelsmid nr. 1385, Vicenza en nog een ander goudmerk.

92. Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.

Goud + Carneool. 18k gouden hanger met Arabische teksten. Midden Oosten/ Noord Afrika.
Hanger bestaat uit Carneool met aan de voorzijde een gouden symbool met aan de achterzijde gegraveerde Arabische tekst in de Carneool. Kabelrand als versiering aan de buitenkant. Het hangoog is van 14k goud. Gemerkt: 18.

52. Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland

Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland. Gemerkt: KK en 'made in Finland'.

54. Brons, Broche, hanger en armband. Finland.

Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt.

215. Glazen fotolijstjes

Facet geslepen glazen Franse fotolijsten, een met strik, circa 1920.

82. Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Noord Afrika.

Zilver en onedel metaal. Lot(3 x) Diverse sieraden. Bestaande uit: A. Filigrain zilveren hand van Fatima. B. Halsketting + armband van onedel metaal. Herkomst: Noord Afrika.

101. Halskettingen

Lot met zes verschillende vintage halskettingen.

49. Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland.

Zilver, Modernist Halsketting + oorbellen, Duitsland. Gemerkt: Halve maan + kroon en een onbekend meesterteken.

38. Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

Geëmailleerd metaal. Broche en fotohanger Michaela Frey, Wenen Oostenrijk.

89. Horloges

Drie heren Quartz horloges.

80. Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring.

Zilver + Carneool en Markasiet, Art deco oorhangers + ring. Gemerkt: 925 en 2 andere merken.

78. Plate divers lot

Divers lot waaronder een aansteker, sigarettendoosjes, maggihouder, lepelvaasje Douwe Egberts.

112. Plate divers lot

Divers lot waaronder theelepels, doosjes, peper & zout stel en serverblad Londen.

129. Plate divers lot

Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes,

23. Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika

Terracotta, Ashanti hoofd, Chana Afrika. Zogenaamd "funerary memorial head" . Deze hoofden werden ceremonieel gebruikt bij graven/ begrafenissen.

114. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder theelepels, glazen onderzetters, aansteker Corona, messen, taartschep, emblemen en flesjes.

61. Servies Wedgewood Edme

Delen van een servies Wedgewood Edme.

107. Schelpen

Lot met diverse grote schelpen.

68. Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

218. Lot diverse messing haken

Lot diversen met o.a vijf kapstokhaken, een slotplaat en messing vogel.

108. Aardewerk groen geglazuurde vuurtesten

Lot met vier groen geglazuurde vuurbestendig. Circa 1900.

154. Borduurschilderij

Borduurschilderij met afbeelding van hond en kind in Schotse stijl. Circa 1900.

115. Eiken vitrine kast

Antieke eiken vitrine kast voor op de toonbank. Circa 1900

39. Bestekset in cassette

Bestekset Super Inox, 12-delig in orginele kartonnen doos.

22. Kan, beeld en plaquette

9725 CT Groningen