Veiling: Veiling 28 sessie 1

51. Plate divers lot

Divers lot waaronder 6 doosjes en suikerpot en lepelvaasje Douwe Egberts.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

52. Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland

Gebronst metaal. Halsketting, armband en oorbellen, Kalevala Koru. Finland. Gemerkt: KK en 'made in Finland'.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

53. Gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes (handvat zilver).

Prijsindicatie: € 30 - € 60

54. Brons, Broche, hanger en armband. Finland.

Brons, Broche, hanger en armband. Finland. Armband heeft een schuifslot en kan open, onduidelijk gemerkt.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

55. Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Brons. Twee decoratieve beelden, Afrika.

Prijsindicatie: € 60 - € 80

56. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Bosch begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

57. Mamod stoom tractor

Mamod stoom tractor Engeland 1970-1979.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

58. Buste vrouw

Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

59. Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw

Biscuit porselein beeld, Bow, England, 19e eeuw.

Prijsindicatie: € 100 - € 200

60. Curiosa divers lot glaswerk

Divers lot glaswerk waaronder een karaf en twee schaaltjes van Adolf Beckert glass Fachschule Steinschönau Bohemen circa 1915.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

61. Servies Wedgewood Edme

Delen van een servies Wedgewood Edme.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

62. Geweien

Lot met vijf ree geweien, asymmetrisch gegroeid.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

63. Centen, stuivers en buitenlands geld

Diverse munten, grotendeels centen en stuivers.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

64. Russische lakdoosjes

Russische lakdoosjes, eind 20e eeuw

Prijsindicatie: € 40 - € 70

65. Ingelegd houten kist met decoraties

Houten kist met kostum decoraties.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

66. Servies Arzberg

Servies van Arzberg waaronder dekschalen, theekopjes, espressokopjes, borden, koffiepot en serveerschalen.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

67. "Sickness" masker, Afrika

Hout en divers, zogenaamd "Sickness" masker, Afrikaans ziekte masker. Ziekte werd vaak gezien als een straf opgelegd door de geesten van voorouders. Door te dansen met de maskers stelden ze de geesten gerust en waarschuwden ze de gemeenschap om de regels en verantwoordelijkheden na te leven.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

68. Tegels

Drie antieke tegels in houten lijst. Circa 1900.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

69. Porseleinen borden, bronzen beeld en broche, Japan/China, begin 20e eeuw

Drie borden (een lakwerk), bronzen beeld en broche.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

70. Lot oud kant

Lot oud kant, begin 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 20 - € 30

71. Schildersezel

In hoogte verstelbare grenen houten schildersezel op wielen.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

72. Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

Prijsindicatie: € 150 - € 200

73. Hout, beeld van een zwangere vrouw. Afrika.

Houten beeld van een zwangere vrouw. Afrika. Het beeld is gemaakt als vruchtbaarheidssymbool. Ze worden gebruikt om zwangerschap te bevorderen en voor een veilige bevalling te zorgen.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

74. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 380 - € 550

75. Antieke tegels

Lot met 19e eeuwse mangaan kleurige tegels met bloemmotieven, 17 in totaal.

Prijsindicatie: € 60 - € 120

9725 CT Groningen