Veiling: Veiling 28 sessie 1

126. Zilveren beugeltas en maliënkolder

Beugeltas met zilveren hengel, versierd met bladmotieven en engelen. Beugeltas jaarletter G, 1916.
Hierbij een kleine zilveren maliënkolder.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

127. Etalage pop

Etalage pop aangekleed met rokkostuum, hoge hoed en zak horloge.

Prijsindicatie: € 100 - € 150

128. Lot emaille

Grijs gevlekt emaille petroleumkan en twee schalen.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

129. Plate divers lot

Divers lot waaronder een asbak, lepels, flesopener, vaasjes, peper & zoutstel en doosjes,

Prijsindicatie: € 20 - € 40

130. Kroonluchter 8-armig

Glazen 8-lichts kroonluchter.

Prijsindicatie: € 60 - € 90

131. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder dienbladen, melkkannen en suikerpotten veelal Douwe Egberts.

Prijsindicatie: € 30 - € 60

132. Tafelkleden en servetten damast

Diverse tafelkleden en servetten waaronder een tafelkleed en servetten met de Martinitoren.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

133. Boekbindkunst

Prijsindicatie: € 80 - € 120

134. Plantentafel

Hoge mahonie houten plantentafel, circa 1920.

Prijsindicatie: € 40 - € 60

135. Tableau Heilige Maria

Tegeltableau van Heilige Maria.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

136. Schaal VOC

Aardewerk schaal, blauw wit, bloem motieven met groot VOC logo in het midden.

Prijsindicatie: € 100 - € 200

137. Budweiser sport legends Joe Louis Stein 1993 bierpul

Bierpul van Budweiser sports legends.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

138. Chinese kast

Chinese kast, twee deuren bewerkt met vogels en bloemen.

Prijsindicatie: € 80 - € 120

139. Boekensteun en doosjes

Divers lot met houten doosjes en boekensteun.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

140. Servies Wedgewood Stratford en Conway

Delen van een servies Wedgewood Stratford en Conway.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

141. Pins sport

Lot diverse voetbalclubspeldjes.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

142. Divers lot curiosa

Divers lot waaronder theelepels, prent, fotolijst en taartschep.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

143. Messing haardscherm met putti

Een messing haarscherm met putti.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

144. Schilderijen, olieverf doek/paneel, gesigneerd D.O./G. van Berken

Lot met twee olieverf schilderijen. Een gesigneerd met initialen D.O. En een gesigneerd met G. v. Berken. Midden 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

145. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Willem Jansen

Prijsindicatie: € 100 - € 200

146. Metawa tinnen thee servies op Hindeloopen dienblad, eerste helft 20e eeuw

Tinnen thee servies uit Tiel, op Hindeloopen dienblad. Eerste helft 20e eeuw

Prijsindicatie: € 20 - € 40

147. Lot sieraden

Lot sieraden drie armbanden, halsketting en horloge.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

148. Curiosa divers lot

Divers lot waaronder blikken, tinnen bord gedateerd 1748 en tinnen maten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

149. Porseleinen beelden, vaas en dekselschaal

Dekselpot gemerkt Herend, twee beelden gemerkt Lladro en een beeld gemerkt GDR (Grafenthal).

Prijsindicatie: € 20 - € 40

150. Pentekening Texel en krijttekening

Pentekening boerderij Texel van Niek Welboren en krijttekening Jezus van het kruis gehaald.

Prijsindicatie: € 40 - € 80

9725 CT Groningen