643. Bureau met twee stoelen, design Jan van Opzeeland

Bureau met twee stoelen ontworpen door Jan van Opzeeland. Jan van Opzeeland heeft Dutch Design opgericht en hij was een oud student van Poul Kjaerholm.

Kavelnummer en naam 643. Bureau met twee stoelen, design Jan van Opzeeland
Veiling Veiling 28 sessie 2

Bureau lengte 140 cm, breedte 70 cm en hoogte 73 cm. Stoel hoogte 75 cm, breedte 59 cm en diepte 47 cm.

Conditie Gebruikssporen, bovenblad tafel is beschadigd.
Startbod€ 500
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen