644. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Klinkhamer '98 H & H

Schilderij, olieverf op doek. Serie nr. 3 "Abstract communications e-mail", gesigneerd Klinkhamer '98 H & H. Henk Klinkhamer (1952-2019) was een kunstenaar uit de twee helft van de twintigste eeuw, die tot de expressionisten gerekend kan worden. Klinkhamer heeft les van de kunstschilder K. Heemskerk sr. gekregen en volgde de opleiding tekenen en schilderen bij F.A.S. in Amstelveen. Klinkhamer vernietigde in 1977, in een catastrofale driftbui, het grootste gedeelte van zijn werken. Om vervolgens in 1980 alles te vernietigen. Tot aan 1985 is Klinkhamer weer bezig om een nieuwe stijl te ontwikkelen en een nieuwe kunstvoorraad aan te leggen. In 1986 wordt kunstgroep Sybarit opgericht samen met Johannes Adrianus Smit en Van Vliet.

Kavelnummer en naam 644. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Klinkhamer '98 H & H
Veiling Veiling 28 sessie 2

73 x 73,5 cm.

Conditie In goede staat, lijst kleine beschadigingen.
Startbod€ 200
Verkoopprijs € 200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen