Veiling: Veiling 28 sessie 2

593. Gouden ketting

14 karaat goud, gewicht 1,45 gram.

595. Chinese aquarellen

Een pendant met Phoenix en Kylin in landschap. Beide gesigneerd met kalebas in rood en 3 karakters. Ca 1900.

624. Hohner accordeon

Hohner accordeon, Marca Registrada, Duitsland, in koffer, circa 1930.

629. Tom Poes wandplaat

De Muinck Amsterdam Wandplaat.

847. Brandweerauto

Blikken Brandweerauto, ca. 1935.

573. Porseleinen theepot met decor van hanen, China, ca. 1730, Yongzheng periode

Porseleinen theepot met decor van hanen, China, ca. 1730, Yongzheng periode, Capucijner bruine pot met cartouches. Daarin in onderglazuur blauw geschilderde hanen en planten.

618. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Dijk

Schilderij, olieverf op doek haven van Rotterdam. Rechtsonder gesigneerd J. van Dijk. Eerste helft 20e eeuw.

507. Porseleinen beelden

Diverse porselein figuren, eerste helft 20e eeuw.

609. Zilver, dinervork, Gorinchem 1767.

Zilver, dinervork, Gorinchem 1767. Gemerkt: wapen Gorinchem, jaarletter J= 1767, Bijl= Oude in de handel terugkerende werken en meesterteken: Gijsbert Metman Gorinchem

638. Wijnglazen servies "B-glad", K.P.C. de Bazel Leerdam

Twaalf wijnglazen servies "B-glad", ontwerp K.P.C. de Bazel 1917. Glasfabriek Leerdam.

632. Bordspel Solitair, malachiet

Bordspel "Solitair" malachiet bord en knikkers.

833. Blikken muziekdoosjes en een plastic robot

Twee draai muziekdoosjes en plastic robot (loopt op batterij).

477. Hout/ stof vintage eetkamerstoelen, midden 20e eeuw.

Hout/ stof vier vintage eetkamerstoelen. Midden 20e eeuw.

637. Servies Koninklijke Sphinx Maastricht

Twee dekschalen, drie serveerschalen, juskom en een bord.

444. Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. van Oost

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Johannes Jacobus van Oost (1917-1975).

532. Olielamp

Asymmetrische olielamp, messing met tinnen voet. Circa 1900.

663. Kinderstoel Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde houten kinderstoel 1980.

682. Kunststof tuinset Tokyo-Pop, designer Yoshioka

Kunstof tuinset Tokyo-Pop, vier krukken en een tafel, ontwerp Tokujin Yoshioka voor het Italiaanse designlabel Driade.

661. Tafel biedermeier

Ronde biedermeier mahonie eettafel, 19e eeuw.

591. Kast

Boven kast van een buffetkast.

630. Floris Meydam serica

Glazen Discus schijf met rode kern met blauwe rand. Gesigneerd met diamantpen Frome 1999 80-23 F Meydam.

460. Schilderij, olieverf op paneel, "Moulin de la Galette Paris"

Schilderij, olieverf op paneel, "Mouiln de la Gazette, Paris". Annotatie op de achterzijde (dans gelegenheid achter de molen zoals ik heb geschetst in 1928). Gesigneerd en gedateerd 25-12-'57.

492. Design stoelen Swing modell Drabert SM 400 K

Vier designstoelen Swing model Drabert SM 400 K.

470. Aquarel, H.W. van Dulmen Krumpelman

Aquarel, heideveld met vennetje Drenthe, Heinrich Wilhelm van Dulmen Krumpelman (1911-1982). Telg uit de bekende kunstschilders familie van Dulmen-Krumpelman. Rechtsonder gesigneerd, 1961.

420. Beelden brons, gesigneerd Can

Beeld met twee figuren is gesigneerd met Can, Corry van Ammerlaan van Niekerk. Bekende werken zijn "Spiegeling naar de toekomst" (1995), oorlogsmonument Zevenhuizen en standbeeld Pim Fortuijn (2003), Rotterdam.

9725 CT Groningen