Veiling: Veiling 31 sessie 1

6. Bord en karaf, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Plateel bord en karaf, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

113. Divers lot plateel, plateelbakkerij Arnhem

Divers lot plateel, plateelbakkerij Arnhem, 1925/1935.

280. Stoel, Roels

Oranje stoel, gemerkt Roels.

223. Klokkenmannetje

Een metalen klokkenman.

226. Ansichtkaarten

Album gevuld met ansichtkaarten met als onderwerp klederdracht. Circa 150 stuks.

225. Ansichtkaarten

Twee albums met ansichtkaarten met als onderwerp vervoer. Circa 190 stuks.

10. Kolomklok

Franse kolomklok, wijzerplaat met Arabische cijfers en zonne slinger. Circa 1900.

7. Gele colopal plantenschaal, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Geschulpte gele colopal plantenschaal H-collectie, ontwerp A.D. Copier, uitvoering glasfabriek Leerdam 1940.

43. Horloges

Drie verschillende merken horloges.

185. Aardewerk bord, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk bord, ontwerp is van De Groot uit de periode Steenwijk, decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf. Circa 1930

277. Pianokruk

In hoogte verstelbare pianokruk. Eerste helft 20e eeuw.

213. Munten Wilhelmina

Diverse zilveren en bronzen munten van Wilhelmina.

248. Fotocamera's

Drie klapcamera's van Coronet, Agfa Billy en Ica Dresden. Eerste helft 20e eeuw.

74. Porselein, beeld van een lezende vrouw Meissen, 20e eeuw, Duitsland.

Porselein, beeld van een lezende vrouw Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een lezende vrouw bij een pilaar. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd vanaf 1934 gebruikt.

177. Diverse materialen, lot van 27 stuks diverse sieraden, 20e eeuw

Diverse materialen waaronder zilver, onedel metaal halfedelstenen etc, lot van 27 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 3 armbanden, 5 halskettingen, 4 paar oorbellen, 3 ringen, 1 hanger, 8 broches en 3 diversen.

292. Swatches

Uitgebreid lot met diverse horloges.

139. Hanglamp "Relemme", design Castiglioni, Flos Italië

Rood metalen hanglamp "Relemme", design Achille en Pier Giacomo Castiglioni voor Flos Italië, 1962.

96. Vintage handtas, design Loewe voor Zumpolle

Vintage handtas, design Loewe voor Zumpolle, Spanje.

4. Plateel bloempot, Gouda Holland

Amfora plateel bloempot, decor Iris. Gouda Holland. midden 20e eeuw.

39. Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

48. Koffie-en thee servies August Warnecke

Koffie-en theeservies waaronder serveerborden, melkkannen, suikerpot, kom en gebaksbordjes. August Warnecke handgeschilderd decor China Purpur. Midden 20e eeuw.

197. Betelpruim bakjes, India

Houten bakjes waarin de ingrediënten voor betelpruim bewaard worden, India eerste helft 20e eeuw.

256. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

293. Mascotte Olympische spelen 1992

Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen.

202. Plexiglazen ijsemmer Guzzini, jaren ‘70

Ijsemmer van plexiglas en verchroomd metaal, ontwerp Guzzini Italië.

9725 CT Groningen