Veiling: Veiling 31 sessie 1

209. Romeinse munten

Tien bronzen Romeinse munten, bodemvondsten.

215. Servies plate

Art Deco verzilverd koffie-en theeservies.

227. “Beukennootje” Floris Meydam, Leerdam

De spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam.

229. Ray-Ban zonnebrillen

Twee Ray-Ban zonnebrillen met brillenkoker.

232. Beelden en vaas

Twee porseleinen beelden en een vaas. Vaas gemerkt Herend.

233. Houten kist, Indonesië

Bewerkte Indonesische houten kist.

235. Kandelaar

Penkandelaar.

234. Doofpot en pijpenstandaard

Koperen doofpot met messing deksel en pijpenstandaard. Circa 1900.

238. Bijzettafel, design T. Reijenga voor Pilastro

Bijzettafel "Gazetta" met lectuurbak, ontwerp Tjerk Reijenga voor Pilastro. Circa 1950.

239. Filosofie box

Box paperbacks met de geschiedenis van de filosofie in vijf delen. De vijf delen bestaan uit; Van oudheid tot Renaissance, De vroegmoderne tijd. Verlichting en kritiek, De 20ste eeuw en de nieuwste filisofie.

244. Ansichtkaarten

Albums gevuld met ansichtkaarten.

246. Ansichtkaarten

245. Ansichtkaarten en fotokaarten

Albums gevuld met ansichtkaarten en fotokaarten.

240. Schaal Eros en Anteros

Messing schaal met afbeelding van twee engelen, voostellende Eros en Anteros en een putti die gestraft wordt door Anteros. Circa 1900.

251. Fotocamera's Kodak

Drie klapcamera's Kodak, eerste helft 20e eeuw.

253. Fotocamera's

Lot met drie klapcamera's van Rodenstock Kodak. Eerste helft 20e eeuw.

254. Vintage Horloges

Lot vintage horloges, verschillende merken waaronder Junghans, Prisma en Pontiac.

259. Lederen motorjas

Vintage Gelmok lederen motorjas, circa 1950.

265. Lamp

Hanglamp, jaren '70.

283. Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland.

Hout + metaal, Biedermeier theestoof compleet met vuurtest etc. 19e eeuw, Nederland. Theestoof compleet met ketel, vuurtest, binnenwerk en vuurtang. Totaal: 5 stuks.

55. Aardewerk, Vintage tegeltableau van acht polychrome tegels, 70er jaren.

Vintage tegeltableau van acht polychrome tegels uit de jaren '70. De met hand geschilderde voorstelling op de tegels is een fantasie op een koets vormige antieke auto. De tegels zijn alle aan de achterkant voorzien van de hoofdletter H en monogram EH. De tegels zijn los van de cement/kartonnen achterkant.

94. Koperen schaal en sigarendoos, Amsterdamse school

Amsterdamse school koperen schaal en sigarendoos, o.a. gemerkt Tiel.

237. Fauteuil, Poltrona Frau Italië

Kalfsleren fauteuil Poltrona Frau, model Edoardo. Italië circa 1965.

290. Stopwatch horloge, Heuer

Stopwatch horloge, Heuer Supersport.

221. Divers lot Hindeloopen gezelligheid

Divers lot Hindeloopen waaronder een lepelrek, doosjes en miniatuur klompen.

9725 CT Groningen