Veiling: Veiling 32

Timed auction

26. Prent

Prent stadsgezicht.

Huidig bod: € 10

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

27. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, rivierlandschap.

Startbod: €

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

28. Gouache

Goauche, stadsgezicht.

Huidig bod: € 20

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

29. Lamp

Glazen bol met messing montering.

Huidig bod: € 180

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

30. Mahjong, modern Frans spel, circa 1980

De doos is Frans, van karton beplakt met papier. Het losse interieur van de onderdoos is van plastic met viltachtige coating met uitsparingen voor stenen en fiches e.d. De stenen zijn van gelakt, wit geverfd hout. De monochrome karakters en afbeeldingen worden overal in het westen toegepast. Er zijn geen reservestenen, een bamboe 7 is toegevoegd. De fiches zijn van plastic in drie kleuren. De dobbelstenen zijn van rood geverfd hout met westerse punten. De windenwijzers zijn grote schijven van geel geverfd hout met blauwe, omcirkelde letters. De handleiding is een bijbehorend Frans folder, uitgegeven door Edition Dujardin.

Huidig bod: € 10

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

31. Gouache

Gouache, linksonder gesigneerd Ten Hoopen '57.

Huidig bod: € 10

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

32. Windsor stoelen

Set van zes Windsor stoelen, vier met armleuning en twee zonder armleuning.

Huidig bod: € 80

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

33. Pianokruk

Pianokruk Thonetstijl, in hoogte verstelbaar.

Huidig bod: € 5

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

34. Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

Huidig bod: € 70

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

35. Bureaustoel

Bureaustoel zwart skai leer, verstelbaar.

Huidig bod: € 70

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

36. Buisframe stoelen

Twee buisframe stoelen model S34. Circa 1980.

Huidig bod: € 60

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

37. Bidstoel

Bidstoel met rieten zitting.

Huidig bod: € 5

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

38. Slipperbox, Springvale Chesterfields

Gecapitonneerde leren slipperbox op wieltjes. Springvale Chesterfields.

Huidig bod: € 50

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

39. Fauteuil, Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde fauteuil, model Woburn Springvale Chesterfields.

Huidig bod: € 160

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

40. Tekening

Krijttekening "langs de weg naar Waterloo". Linksonder gesigneerd Bos 72.

Huidig bod: € 10

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

41. Bank, Woburn Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde high-back drie zits bank, model Woburn Springvale Chesterfield.

Huidig bod: € 220

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

42. Fauteuil, Springvale Chesterfields

Leren gecapitonneerde fauteuil, model Woburn Springvale Chesterfields.

Huidig bod: € 140

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

43. Grafiek

Grafiek, linksonder gesigneerd.

Huidig bod: € 80

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

44. Poster

Filmposter Walt Disney's Fantasia.

Huidig bod: € 5

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

45. Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, rechtsonder gesigneerd J.H. Venema '63.

Huidig bod: € 5

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

46. Rotaprint Aat Veldhoen

Huidig bod: € 10

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

47. T-shirt 3FM Serious Request

Ingelijste 3FM Serious Request t-shirt Groningen 2009, met handtekeningen van dj's en andere bekende Nederlanders.

Huidig bod: € 5

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

48. Schilderij, Venema

Schilderij, olieverf op board, J.H. Venema.

Huidig bod: € 30

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

49. Schilderij, H.C. Kranenburg jr.

Schilderij, boerderij met molen, olieverf op doek. Hendrik Cornelis Kranenburg, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.

Huidig bod: € 50

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 20 - € 40

Meer informatie / bieden

50. Kussens

Vier handgeknoopte kussen, Pakistan.

Huidig bod: € 120

Eindigt over: Deze veiling is gesloten.

Prijsindicatie: € 5

Meer informatie / bieden

Contact

Groningen
Veilinghuis Klinkhamer
Vechtstraat 45
9725 CT Groningen
Kampen
Veilinghuis Klinkhamer
Gasthuisstraat 10
8261 BS Kampen
Telefoonnummer
050-5532122
E-mailadres
info@aca-auctions.com


Scroll omhoog