Veiling: Veiling 32

406. Tapijt

628. Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

637. Boekenmolen

Eikenhouten boekenmolen. Circa 1930.

623. Uitklaptafel, Arne Jacobsen

Uitklaptafel, model 3601 teakhout met chromen poten. Ontwerp Arne Jacobsen uitgevoerd door Fritz Hansen in de jaren '50.

619. Dienblad

Mahoniehouten dienblad, circa 1920.

382. Lot glaswerk

Lot divers glaswerk, circa 1900.

586. Kalenderposter, Henk Rongen

Kalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977.

551. Locomotieven

Rocky Mountaineer en Canada.

542. Roco locomotief

Deutsche Bahn BDAG 225, in originele doos.

538. Tomy Takara treinmodellen

Drie stuks in gesealde verpakking. Shinkansen Series Hayabusa, serie E3, E5 en E7.5

532. Zilveren sieraden

Lot met sieraden veelal bezet met een steentje.

511. Eikenhouten console

Eikenhouten console, Europees, 19e eeuw

500. Beeld van een mannenhoofd, Afrika

629. Drankenkast

Bewerkte Indonesische drankkast.

506. Beeld van een vrouw, Afrika

Hout, beeld van een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde.

582. Lot curiosa

584. Zeefdruk

Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd.

371. Houten sigarenkistjes

Zes houten sigarenkistjes met hand gestoken florale motieven, midden 20e eeuw.

567. Delftblauwe kaststel, Louis Regout Mosa

Delftblauwe kaststel vazen Regout, Maastricht ca. 1935.

362. Fries kantoortje

Klein model Friese staartklok, beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en maan duiding. Tweede helft 20e eeuw.

286. Lot autofolders

Lot autofolders Honda, Toyota, Nissan, Hyundai en Mitsubshi.

282. Hanglamp

499. Reclameposter Rotterdamsche Bank

Reclameposter Rotterdamse Bank (later de AMRO bank). Circa 1950.

9725 CT Groningen