Veiling: Veiling 32

51. Tapijt

Handgeknoopt tapijt, Pakistan.

Huidig bod: € 65

Prijsindicatie: € 5

52. Lot tapijten

Lot met drie verschillende tapijten.

Huidig bod: € 50

Prijsindicatie: € 5

53. Tapijt

Handgeknoopt tapijt. Pakistan.

Huidig bod: € 72

Prijsindicatie: € 5

54. Houten scheppen

Twee houten scheppen, circa 1900.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

55. Houten schep

Twee houten scheppen om het land mee te bewerken, circa 1900.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

56. Turfschep

Antieke houten turfsteekschep, 19e eeuw.

Huidig bod: € 30

Prijsindicatie: € 5

57. Theestoof met ketel

Notenhouten theestoof met koperen ketel en messing binnenbak.

Huidig bod: € 80

Prijsindicatie: € 5

58. Schoenpoets set

Noord Afrikaanse, hout met beslagenmessing, draagbare bewerkte schoenpoetsset. Eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 140

Prijsindicatie: € 5

59. Wijntafel

Notenhouten wijntafel met geschulpt blad.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

60. Altaarkast

Frans altaarkast voor heiligbeeld. Circa 1900.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

61. Ikoon

Griekse Byzantijnse ikoon. 20e eeuw.

Huidig bod: € 60

Prijsindicatie: € 5

62. Pers

Antieke houten pers.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

63. Hangoortafel

Engelse mahoniehouten hangoortafel. Circa 1900.

Huidig bod: € 80

Prijsindicatie: € 5

64. Kaarttafel

Mahoniehouten opklapbare Biedermeier kaarttafel. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

65. Houten drankton

Eikenhouten ton met een deurtje en ruimte voor glazen en dranken, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 95

Prijsindicatie: € 5

66. Kast

Eikenhouten meidenkast met twee deuren. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 140

Prijsindicatie: € 5

67. Bureaustoel

Draaibare bureaustoel in Thonetstijl. Eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

68. Armstoel

Mahonie houten armstoel met leren bekleding. Circa 1900.

Huidig bod: € 40

Prijsindicatie: € 5

69. Tafel

Perenhouten eetkamertafel met geschulpt blad. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 10

Prijsindicatie: € 5

70. Spaanse tafel

Spaanse salontafel met smeedijzer, 20e eeuw.

Startbod: €

Prijsindicatie: € 5

71. Eetkamer stoelen

Vier notenhouten eetkamerstoelen. Eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

Prijsindicatie: € 5

72. Halbank

Eikenhouten Victoriaanse halbank met opbergruimte. Circa 1890.

Huidig bod: € 90

Prijsindicatie: € 5

73. Hangvitrinekast

Eikenhouten hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

74. Pauwenschotel

Pauwenstaartschotel met merkteken van De Klaauw.

Huidig bod: € 5

Prijsindicatie: € 5

75. Theepot met theelichthouder, Boch Amsterdam

Verkocht voor: € 120

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen