1004. Pendule, Japy Freres & Cie

Marmeren classicistische Franse pendule, Japy Freres & Cie, afgesleten naamsvermelding op wijzerplaat en gemerkt Frans uurwerk, 1855.

Kavelnummer en naam 1004. Pendule, Japy Freres & Cie
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 27,5 cm, breedte 36,5 en diepte 17 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen