Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
1025. Comtoise, Paulin Fleuret
Franse Comtoise klok met harpslinger. Paulin Fleuret, Lavoncourt. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en datumaanduiding, einde 19e eeuw.
1027. Friese staartklok, WUBA/Warmink
Friese staartklok WUBA/Warmink, tweede helft 20e eeuw.
1028. Tafelklok, Van Maarle
Eikenhouten tafelklok, door Van Maarle te Warnsveld in opdracht van Prinses Wilhelmina gemaakt en als feestgeschenk aan het koperen bruidspaar Koningin Juliana en Prins Bernhard in 1949 aangeboden.
1029. Tafelklok
Houten tafelklok met latoenmessing decoratie om de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met zijdoorkijk om uurwerk te aanschouwen, 19e eeuw.
1030. Mantelklok, Art Deco
Marmeren Art Deco mantelklok met zijstukken, circa 1930.
1031. Kolomklok, Frankrijk
Franse palissanderhouten Empire kolomklok met vergulde bronzen ornamenten en intarsia van esdoorn hout, circa 1830.
1032. Mantelklok, Art Deco
Franse marmeren Art Deco klok met pendanten, voorzien van bronzen florale decoratie. Jaren 30 vorige eeuw.
1033. Mantelklok, Art Deco
Franse Art Deco mantelklok in twee kleuren marmer met pendanten, jaren 30 vorige eeuw.
1034. Klok, Westerstrand Zweden
Franse barok stijl wandklok uitgevoerd door Westerstrand, Toreboda Zweden. Midden 20e eeuw.
1035. Friese staartklok
Friese staartklok met messing bollen op de kap en de vierjaargetijden op de beschilderde wijzerplaat, eind 19e eeuw.
1036. Pendule, Art Deco
Franse marmeren Art Deco klok met beeld van een hinde in witmetaallegering, circa 1930.
1105. Oosterse kussens
Drie kamelenzakken vermaakt tot kussens.
9725 CT Groningen