Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1025. Comtoise, Paulin Fleuret

Franse Comtoise klok met harpslinger. Paulin Fleuret, Lavoncourt. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en datumaanduiding, einde 19e eeuw.

1026. Kantoortje

Friese kantoortje, tweede helft 20e eeuw.

1027. Friese staartklok, WUBA/Warmink

Friese staartklok WUBA/Warmink, tweede helft 20e eeuw.

1028. Tafelklok, Van Maarle

Eikenhouten tafelklok, door Van Maarle te Warnsveld in opdracht van Prinses Wilhelmina gemaakt en als feestgeschenk aan het koperen bruidspaar Koningin Juliana en Prins Bernhard in 1949 aangeboden.

1029. Tafelklok

Houten tafelklok met latoenmessing decoratie om de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met zijdoorkijk om uurwerk te aanschouwen, 19e eeuw.

1030. Mantelklok, Art Deco

Marmeren Art Deco mantelklok met zijstukken, circa 1930.

1031. Kolomklok, Frankrijk

Franse palissanderhouten Empire kolomklok met vergulde bronzen ornamenten en intarsia van esdoorn hout, circa 1830.

1032. Mantelklok, Art Deco

Franse marmeren Art Deco klok met pendanten, voorzien van bronzen florale decoratie. Jaren 30 vorige eeuw.

1033. Mantelklok, Art Deco

Franse Art Deco mantelklok in twee kleuren marmer met pendanten, jaren 30 vorige eeuw.

1034. Klok, Westerstrand Zweden

Franse barok stijl wandklok uitgevoerd door Westerstrand, Toreboda Zweden. Midden 20e eeuw.

1035. Friese staartklok

Friese staartklok met messing bollen op de kap en de vierjaargetijden op de beschilderde wijzerplaat, eind 19e eeuw.

1036. Pendule, Art Deco

Franse marmeren Art Deco klok met beeld van een hinde in witmetaallegering, circa 1930.

1100. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1101. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1102. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1103. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1104. Oosterse kussens

Een kamelenzak en drie kussens.

1105. Oosterse kussens

Drie kamelenzakken vermaakt tot kussens.

1106. Bidkleed

Oosters handgeknoopt bidkleed.

1107. Bidkleed

Handgeknoopt oosters bidkleed.

1108. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters Mir tapijt.

1109. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

1110. Oosters tapijt

Machinaal geknoopt tapijt.

1111. Bidkleed

1112. Oosters tapijt

Handgeknoopt oosters tapijt.

9725 CT Groningen