Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
1209. Presse-papier, Caithness Glass
Presse-papier "Millennium Fantasy", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 378 van de 500.
1210. Presse-papier, Caithness Glass
Presse-papier "Millenium Snowflake", Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland gelimiteerde oplage nummer 443 van de 500.
1211. Presse-papier, Caithness Glass
Presse-papier "Millennium Starburst", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 282 van de 650.
1212. Presse-papier, Caithness Glass
Presse-papier "Sands of Time", design Colin Terris voor Caithness Glass Limited Inveralmond Scotland. Gelimiteerde oplage nummer 154 van de 200.
1213. Matroesjka
Matroesjka, een reeks van tien beschilderde houten poppen van afnemende grootte, geplaatst binnen een ander. Gesigneerd aan de onderkant.
1214. Matroesjka
Matroesjka, een reeks van zeven beschilderde houten poppen van afnemende grootte, geplaatst binnen een ander. Gesigneerd aan de onderkant.
1215. Matroesjka
1216. Matroesjka
1217. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, korenblauw met goud, onderkant gesigneerd.
1218. Russisch lakwerk ei, Palekh
Met de hand beschilderd lindenhouten ei, met aan de ene kant Tsaar Peter de Grote en aan de andere kant Catharina de Grote.
1219. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, paars met goud, onderkant gesigneerd.
1220. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout azuurblauw, onderkant gesigneerd.
1221. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, oker met goud, onderkant gesigneerd.
1222. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, lila met goud, onderkant gesigneerd.
1223. Russisch lakwerk ei
Met de hand beschilderd ei van lindehout, groen met goud, onderkant gesigneerd
1224. Russisch lakwerkdoos
Russisch lakwerkdoos uit Fedoskino, met afbeelding van een Russische markt, gesigneerd.
1225. Tafellamp, La Rochere
Een La Rochere cameo glazen lamp, de koepelvormige kap gesneden met vlinders, bloemen en bladeren. Verhoogd op een getailleerde poot.
1226. Piëta, Auro Belcari
Biscuit porseleinen piëta, gemerkt Auro Belcari Dear Italy.
1227. Tafellamp, La Rochere
Een La Rochere cameo glazen lamp, de koepelvormige kap gesneden met een vogel tussen esdoorn bladeren en takken, verhoogd op een getailleerde poot.
1228. Tafellamp, La Rochere
Een La Rochere cameo glazen lamp, de koepelvormige gesneden met vlinders tussen lelie bladeren en bloemen, verhoogd op een getailleerde poot.
1229. Wandbord, Makkum
Wandbord, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1230. Wandbord, Makkum
1231. Wandbord en koekschaal, Makkum
Wandbord en koekschaal met zilveren hengsel, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1232. Wandbord en schaal, Makkum
Wandbord en schaal, Aardewerk en tegelfabriek Altena & Krooyenga.
1233. Wandbord, Makkum
9725 CT Groningen