Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1284. Glazen

Gegraveerde glazen met aan de ene zijde de dubbele adelaars van Romanov Dynastie en aan de andere zijde het monogram van Alexander. Einde 20ste eeuw.

1285. Karaf, JDF Design Portugal

Karaf van kristal met gegraveerde galjoen, JDF Design voor Cristal Peninsula, Portugal, 1993.

1300. Penningen, Vincent van Gogh, Franklin Mint

Elf penningen, verguld brons met 24 karaats goud, Nederland, 1978/1979. De penningen zijn uitgegeven door Franklin Mint ter gelegenheid van de 125e geboortedag van Vincent van Gogh. Rondom de penning staat de titel van de afbeelding..

1301. Zilveren munten $ 50

Zeven zilveren munten van $ 50, Marshalleilanden. Op de munten een afbeelding van 50 dollar en aan de andere kant een vliegtuig uit de WO II.

1302. Lot munten

Lot munten, Mexico onder Spaans gezag. Een munt uit de 17e eeuw en een munt uit 1821.

1303. Lot muntgeld

Lot muntgeld, veelal munten uit Frankrijk en Zwitserland

1304. Nederlandse munten en briefgeld

Muntenalbum deels gevuld met Nederlandse munten en briefgeld.

1305. Nederlandse munten

Twee gedeeltelijk gevulde albums met Nederlandse munten.

1306. Zilveren munten

Lot met negentien zilveren Nederlandse munten.

1400. Zilveren Art Deco kaarsenstandaard, J. Grimminger

Zilveren Art Deco kaarsenstandaard, Jakob Grimminger, Swäbische Gmünd. Gemerkt met G in ster en zilver 835, Duitsland, jaren 30.

1401. Zilveren halsketting en broche, Theodor Klotz

Zilveren halsketting en broche, ontwerp van Theodor Klotz (TEKA), Pforzheim, Duitsland, uit de jaren 60. Gemerkt TEKA 925. Hierbij twee halskettingen.

1402. Zilveren kandelaar

Zilveren drielichts kandelaar, gemerkt 835, eerste helft 20e eeuw.

1403. Gouden halsketting

14 karaats gouden Box chain ketting, 20e eeuw. De lange halsketting heeft geen sluiting en is ongemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.

1404. Zilveren koekjesschaal

Antieke zilveren opengewerkte koekjesschaal op pootjes, Engeland. Gemerkt Engelse hallmarks voor Birmingham, jaarletter t (1825) en meesterteken.

1405. Zilveren hangers en broche

Vier hangers en een broche gemaakt van zilveren munten.

1406. Zilveren portemonnee

Zilveren portemonnee met draagketting, gemerkt sterling.

1407. Zilveren breipenhouder

Zilveren breipenhouder, Nederland, 20e eeuw. Gemerkt lopende leeuw 2, minerva, klein zwaard, meesterteken en jaarletter M (1972).

1408. Zilveren kandelaars

Twee zilveren kandelaars, gemerkt sterling,

1409. Zilveren bonbonmand

Antieke zilveren bonbonmand, Nederland. Gemerkt lopende leeuw 2, minerva, jaarletter M (1922) en meesterteken Van Kempen Begeer & Vos Voorschoten.

1410. Zilveren bonbonschaal

Oude zilveren bewerkte bonbonschaal op vier poten. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter U (1854) en meesterteken Bijkamp Steenwijk.

1411. Zilveren tabaksdoos

Zilveren tabaksdoos met een afbeelding van een boer met koe, inscriptie op de binnenste rand; initialen en 1849. Gemerkt lopende leeuw 2, jaarletter P (1849) en meesterteken Bruinings Joure.

1412. Oorbellen en ring, Pablo

Vintage 18 karaats ring en een paar oorbellen met tijgeroog en diamanten, midden 20e eeuw. Per stuk 23 x diamanten (in totaal ca. 3 x 0.4 = 1.2 ct). De ring is ongemerkt, de oorbellen zijn onduidelijk gemerkt. Alle drie gemerkt Pablo en getoetst op 18 karaat goud.

1413. Zilveren kandelaars

Twee zilveren kandelaren gemerkt met zwaard en meesterteken Zilverfabriek Voorschoten.

1414. Schalen, Djokja zilver

Twee Djokja zilveren bewerkte schalen, eerste helft 20e eeuw.

1415. Zilveren bonbonmand

Zilveren opengewerkte bonbonmand. Gemerkt minerva, lopende leeuw2, jaarletter G (1916) en meesterteken J. Mes, Hoorn, 1912-1958.

9725 CT Groningen