Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1467. Gouden armband

14 karaats gouden armband van "closed for ever" schakels, gemerkt Nederlands eikenblad 585 goudmerk.

1468. Gouden ring

14 karaats gouden damesring met steen, midden 20e eeuw. Gemerkt Nederlands 585 goudmerk.

1469. Gouden broche

14 karaats gouden antieke broche, Nederland, 19e eeuw. Gemerkt met oud eikenblad.

1470. Gouden ring met turkoois

14 karaats gouden ring met turkoois, midden 20e eeuw. Gemerkt Nederlands 585 goudmerk.

1471. Gouden ring

18 karaats gouden damesring met diamanten en platina, midden 20e eeuw. De goudendames ring bevat vijf diamanten, totaal circa 0.05 ct. Gemerkt meesterteken E&W, FINE PL, 18ct en 2405.

1472. Gouden hanger

14 karaats gouden hanger in de vorm van een zon met gezicht. Gemerkt Nederlands 585 goudmerk.

1473. Zilveren lepels

Drie verschillende zilveren lepels, gemerkt met o.a. lopende leeuw 2, zwaard en minerva.

1474. Halsketting met granaat

Halsketting met granaat en zilveren sluiting.

1475. Halsketting met bloedkoraal

Halsketting met bloedkoraal en gouden kapittelstokje.

1476. Halskettingen met kornalijn en glaskralen

Twee halskettingen met kornalijn en glaskralen, een met gouden kapittelstokje en een met zilveren sluiting.

1477. Ketting met bloedkoraal en hanger

Ketting van takjes bloedkoraal en een hanger van malachiet.

1478. Zilveren soeplepel, Haags Lofje

Zilveren soeplepel, Haags Lofje. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter N (1923) en meesterteken Gerritsen N.V., Zeist, 1908-1924.

1479. Zilveren bonbonmand

Zilveren opengewerkte bonbonmand met parelrand. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H (1917) en meesterteken Vos & Co N.V., Haarlem, 1915-1920.

1480. Zilveren kandelaars

Een paar zilveren kandelaars, gemerkt met zwaardje.

1481. Zilveren bonbonmand

Zilveren opengewerkte bonbonmand op pootjes, Engeland. Gemerkt Engelse hallmarks voor Birmingham, jaarletter i (1857/1858).

1482. Zilveren bonbonmand

Antieke zilveren opengewerkte bonbonmand, Engeland. Gemerkt Engelse hallmarks voor Londen, jaarletter A (1896/1897) en Goldsmiths & Co, Regentstreet Londen.

1483. Zilveren bonbonschaal

Oude zilveren bewerkte bonbonschaal met geschulpte rand op vier poten. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter b (1861) en meesterteken Bijkamp Steenwijk.

1484. Zilveren lodereindoosje

Antieke zilveren lodereindoosje met sponsje, Nederland, 1853. Gemerkt met lopende leeuw 2, minerva, jaarletter T (1853) een een onduidelijk meesterteken.

1485. Zilveren lodereindoosjes

Twee antieke lodereindoosjes, Nederland, 19e eeuw. Bestaande uit A. fruitmandvormige lodereindoosje gemerkt met minerva, initialen op de bodem R.G.P., lopende leeuw 2 en meesterteken. B. Lodereindoosje met melkmeisje, gemerkt met minerva, lopende leeuw, initialen J.G., jaarletter Q (1825) en meesterteken.

1486. Zilveren dovers

Vijf zilveren dovers drie met een dolfijn en twee met een anker, gemerkt.

1487. Halsketting met fotomedaillon

Antieke zilveren halsketting met fotomedaillon, Engeland, 19e eeuw. Gemerkt Engelse hallmark voor Birmingham, 925 zilver en jaarletter H (1881/1882).

1488. Lot zilver

Lot zilver waaronder theeschepjes, taartvork en pijpenreukels, gemerkt.

1489. Zilveren chatelaine met signet

Zilveren antieke chatelaine/heren horlogeketting met signet, Nederland, 1e helft 19e eeuw. A. Chateleine, gemerkt meesterteken VB86 Jan Johannes van den Berg, Schoonhoven 1836/1837. B. signet, gemerkt onduidelijk meesterteken.

1490. Zilveren bedelarmband

Zilveren bedelarmband met zeven bedels, Engeland, 1976. Gemerkt met Engelse hallmarks voor Londen, 925 zilver en jaarletter B (1976). Veeroog van onedel metaal.

1491. Zilveren bestek, Haags Lofje

Lot zilver bestek waaronder opscheplepels, Haags Lofje, gemerkt, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen