Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1492. Zilveren dienblad

Zilveren dienblad met geschulpte rand met inscriptie aan de achterzijde. Gemerkt halve maan, Duitse keizerskroon en 830s, registratienummers en meesterteken Wilkens & zonen, Bremen Duitsland.

1493. Zilveren broodschaal

Zilveren broodschaal met geschulpte rand met inscriptie aan de achterzijde. Gemerkt halve maan, Duitse keizerskroon en 830s, registratienummers en meesterteken Wilkens & zonen, Bremen Duitsland.

1494. Zilveren bestek

Lot zilver bestek met inscriptie, gemerkt, eerste helft 20e eeuw.

1495. Zilveren theeservies

Antiek zilveren theeservies, Nederland. Bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkan en lepelvaas. Theepot en suikerpot gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter O (1924) en meesterteken Voorschoten N.V. Melkkan en lepelvaas gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter P (1925) en meesterteken Van Kempen & zonen Voorschoten.

1496. Zilveren bestek

Lot zilveren bestek waaronder een suikerschep, taartvork en twaalf theelepels waarvan vier gegraveerd, gemerkt.

1497. Parfumflesje

Kristallen parfumflesje met gouden dop, eind 19e eeuw.

1498. Zilveren fotolijsten

Drie verschillende Engelse zilveren fotolijsten, gemerkt.

1499. Breipenhouder

Gevlochten breipenhouder met zilveren montuur, 19de eeuw.

1500. Beugeltas

Fluwelen beugeltas met zilveren beugel en ketting, circa 1900.

1501. Beurs

Geborduurde beurs met zilveren beugel en ketting, circa 1900.

1502. Maliënkolder beurs

Handgemaakte maliënkolder beurs met rechthoekige zilveren beugel.

1503. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een gegraveerde beker en twaalf theelepels, gemerkt.

1504. Maliënkolder beurs

Handgemaakte maliënkolder beurs met bewerkte zilveren beugel.

1505. Beursjes

Twee handgemaakte beursjes met glazen kraaltjes en zilveren beugels, circa 1900.

1506. Zilveren bestek

Lot zilver bestek bestaande uit opscheplepel, kaasschaaf, zes dessertlepels, zes theelepels, twee suikerlepels en vorkje, gemerkt.

1508. Zilveren servetringen

Lot met zeven verschillende zilveren servetringen.

1509. Zilveren bedels

Vijf bedels in de vorm van een hond, een miniatuur koets en paard. Niet alles gemerkt maar getoetst op zilver.

1510. Halssieraad

Verzilverde halssieraad, handgemaakt India midden 20e eeuw.

1511. Lot zilver

Lot zilver waaronder een antieke broche 19e eeuw en manchetknopen. A. Niello mancheknopen. B. manchetknopen Zeeuwse knop, gemerkt oud zwaard (1814-1905) en meesterteken. C. ketting van Venetiaanse schakels, gemerkt 835. D. antieke speld met vergulde delen. E. ring met Lapis Lazuli, gemerkt zwaard 925. F. antieke Engelse broche, gemerkt Engelse hallmarks voor Chester, 925 zilver, jaarletter M (1895-1896). G. sixpence munt 1931.

1512. Lot zilver

Lot van twaalf zilveren theelepels en een vorkje, gemerkt.

1513. Beursjes

Drie verschillende handgemaakte beursjes met zilveren beugels, circa 1900.

1514. Beursbeugel, beurs en kralentasje

Zilveren beursbeugel, beurs en kralentasje, omstreeks 1900.

1516. Lot zilver

Lot zilver waaronder een borstel, horloge en servetringen, gemerkt.

1517. Zilveren pijpenwroeters

Drie zilveren pijpwroeters, gemerkt.

1518. Lot zilver

Lot zilver waaronder knopen en een broche, gemerkt.

9725 CT Groningen