Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1544. Zilveren bestek

Zilveren bestek waaronder lepels en vorken, gemerkt.

1545. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit twee schoenlepels, vergrootglas en taartschep, gemerkt.

1546. Zilveren bestek

Lot zilver bestek bestaande uit een opscheplepel, roomlepel, visbestek, botermes, twee vorken en suikerlepel, gemerkt.

1547. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit glazen schaal met zilveren hengsel, glazen peper en zout strooier met zilveren dop, miniatuur, vork en taartschep met parelmoerheft.

1548. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit twee poederstrooiers en theezeef met houder, gemerkt.

1549. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een gegraveerde beker, twee opengewerkte schaaltjes en een plat schaaltje, gemerkt.

1550. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit vier theelepels met bijpassende suikerschep, doosje, lepel en suikerschep, gemerkt.

1551. Koekjesschaal

Geslepen kristallen koekjesschaal met zilverenvoet.

1552. Lot glaswerk met zilver

Lot glaswerk met zilver bestaande uit vier verschillende kristallen voorwerpen met zilveren montering.

1553. Lot zilver

Lot zilver waaronder een borstel, asbak, theezeef en strooier.

1554. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit twee kandelaren, vaasje, pepermuntdoosje, schaaltje en losse deksel.

1555. Lot glaswerk met zilver

Lot glaswerk met zilver waaronder een schaal met zilveren hengel en een glas met zilveren voet. Hierbij een suikerlepel en vork.

1556. Lot sieraden

Lot sieraden bestaande uit twee armbanden en elf ringen

1557. Zilveren halskettingen met hanger

Lot van twee zilveren halskettingen met hangers, midden 20e eeuw. Lot bestaande uit A. zilveren hanger met voorstelling van een paard, ongemerkt maar getoetst op zilver, zilveren ketting met jasseron schakel. B. zilveren hanger met voorstelling van twee zwanen en zilveren ketting, ongemerkt maar getoetst op zilver.

1558. Lot sieraden

Lot verschillende sieraden bestaande uit een broche, armband, vier ringen en twee servetringen.

1559. Gouden broche

Antieke gouden broche met in het midden guilloche emaille voorstelling van een bos bloemen. Achterzijde met venster compartiment met veiligheidssluiting. Ongemerkt maar getoetst op goud.

9725 CT Groningen