Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

1442. Zilveren lepel en vork

Lepel en vork met inscriptie van Het Carnegie Heldenfonds 1946. Lepel en vork zijn gemerkt.

1443. Zilveren bestek

Lot zilveren bestek, bestaande uit vier lepels, vier vorken en twee sauslepels. Het bestek is gemerkt.

1444. Zilveren theezeef

Zilveren theezeef, gemerkt met onder ander lopende leeuw 2, jaarletter T (1929) en meesterteken.

1445. Zilveren pepermuntdoos

Antieke pillen/pepermuntdoosje van zilver met een gouden appliqué , Joure, 1867. Gemerkt met lopende leeuw 2, minerva, jaarletter H (1867) en meesterteken C. Bruinings Joure.

1446. Zilveren pillendoos

Zilveren pillendoosje met voorstelling van soldaten en andere lui, in vlakreliëf, 1e helft 20e eeuw. Gemerkt 800 en oud zwaard (1906-1953).

1447. Zilveren bestek

Lot zilver bestek met initialen op de steel, bestaande uit vier vorken, zes lepels en vier grote lepels. A. twee grote lepels gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter U (1904) en meesterteken Tulleners & Binkers, Sneek, 1904-1918. B. twee lepels gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter F (1840) en meesterteken Pieter Schmitz, Leeuwarden, 1812-1846. C. zs kleine lepels gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter F (1915) en meesterteken Van Kempen & zonen, Voorschoten, 1858-1924. D. vier kleine vorken, idem zoals C.

1448. Zilveren bonbonmand

Een opengewerkte zilveren bonbonmand met strikken, Nederland, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt lopende leeuw 2 en meesterteken Geertruida Hove, Os, 1977-1994.

1449. Zilveren bonbonmand

Zilveren opengewerkte bonbonmand. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter H (1917) en meesterteken J. Begeer, Utrecht (1904-1951).

1450. Zilveren soeplepel, Haags Lofje

Zilveren soeplepel, Haags Lofje. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Y (1933) en meesterteken Zilverfabriek Voorschoten N.V.

1451. Zilveren dienblad

Zilveren dienblad met handvaten en opstaande rand. Gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter C (1937) en meesterteken Gerritsen & Van Kempen.

1452. Zilveren theelepeltjes

Set van twaalf zilveren theelepels in originele doos. Eerste helft 20e eeuw.

1453. Zilveren vorkjes

Set van twaalf zilveren taartvorkjes in originele doos.

1454. Zilveren bestek

Lot zilver bestek, bestaande uit vier ontbijt lepels en vorken, vier diner lepels en vorken en een opscheplepel. Al het bestek is gemerkt.

1455. Zilveren bestek, Haags Lofje

Lot zilver dinerbestek bestaande vier lepels en vorken, Haags Lofje. Al het bestek is gemerkt.

1456. Gouden halsketting met hanger

14 karaats gouden gourmet schakelketting met hanger, hanger is een geslepen heldere steen. Gemerkt 585.

1457. Gouden halsketting en armband

8 karaats gouden set van een halsketting en armband, gemerkt 333. Beide van gourmet schakels en vijf rozetten.

1458. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting van fantasie schakels, gemerkt Nederlands eikenblad en 585 goudmerk en meesterteken RCL+, Lückerath Rotterdam (1972-heden).

1459. Halsketting en armband

Een set van een halsketting en armband, midden 20e eeuw. A. halsketting met zeven matabia schelpen, verbonden door een zilveren ankerketting, gemerkt 925. B. armband met zeven matabia schelpen, verbonden door een zilveren ankerketting, gemerkt 925.

1460. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting van fantasieschakels, gemerkt Nederlands 585 goudmerk.

1461. Gouden stapelringen

Een set van drie 14 karaats gouden stapelringen, twee met groene geslepen stenen en een met blauwe steen. Onduidelijk gemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.

1462. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting van fantasieschakels, gemerkt 585.

1463. Gouden halsketting met zaadparels

14 karaats gouden halsketting van akerketting schakels met twaalf zaadparels.

1464. Gouden ring met saffier en diamanten

14 karaats gouden damesring met een geslepen blauwe saffier met aan weerszijden drie kleine diamanten. Gemerkt Nederlands 585 goudmerk, midden 20e eeuw.

1465. Gouden ring met diamant

18 karaats gouden solitair damesring met diamant (circa 0.02ct), Finland, midden 20e eeuw. Gemerkt NW, Kroon (Finland), 750 en jaarletter U (1973).

1466. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting van Venetiaanse schakels, gemerkt Nederlands eikenblad 585 goudmerk.

9725 CT Groningen