Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
1519. Lot naaigerei
Lot naaigerei bestaande uit een zilveren naaldenkoker en doosje, hierbij drie vingerhoedjes.
1520. Lot zilver
Lot zilver waaronder een zilveren beugel en een schenkkurk.
1521. Zilveren zakhorloge
Zilveren zakhorloge met werkend uurwerk, uurwerk met sleutel. Gemerkt binnenkant deksel; wolvenkop in driehoek, belastingteken 1893-1905, voorwerpen van onbekende oorsprong (buitenland).
1522. Parfumflesje
Kristallen parfumflesje met zilveren dop, voet en medaillon, eind 19e eeuw.
1523. Zilveren bestek
Lot zilver bestek met parelrand bestaande uit zes vorken, zes lepels en drie messen, gemerkt.
1524. Zilveren bestek
Achtdelig zilveren bestek met parelrand, gemerkt.
1525. Gouden armband
14 karaats gouden schakel armband, 20e eeuw. Ongemerkt maar getoetst op 14 karaats goud.
1527. Zilveren fotolijsten
Drie zilveren fotolijsten, gemerkt.
1528. Zilveren fotolijsten
1529. Zilveren fotolijsten
Twee zilveren fotolijstjes, gemerkt.
1530. Gouden ring, manchetknoop en horlogekast
14 karaats "sloop" goud, bestaande uit een ring, manchetknoop en horlogekast.
1531. Gouden armband en broche
14 karaats gouden "sloop" armband. Gemerkt 585 en meesterteken. En een 14 karaats gouden staaf broche met zaadparels, gemerkt met eikenblad.
1532. Zilveren bestek
Lot zilver bestek bestaande uit zes theelepel, klontjestang en taartschep, gemerkt.
1533. Parfumflesjes
Twee kristallen parfumflesjes met zilveren dop.
1534. Parfumflesjes
Drie verschillende bewerkte kristallen parfumflesjes met zilveren dop, circa 1900.
1535. Zilveren pillendoosjes
Twee antieke zilveren pillen/pepermunt doosjes. A. met blanco achterzijde, gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter D (1913) en onleesbaar meesterteken. B. met bewerkte achterzijde, gemerkt minerva, lopende leeuw 2, jaarletter Z (1859) en onleesbaar meesterteken.
1536. Zilveren bestek
Lot zilver bestek bestaande uit een taartschep, klontjestang, vier vorken en vijf theelepels, gemerkt.
1537. Zilveren bestek
Lot zilver bestek bestaande uit zes theelepels, drie vorkjes, klontjestang en taartschep, gemerkt.
1538. Zilveren bestek
Lot zilver bestaande uit een set van zes theelepeltjes, een set van vijf theelepeltjes en een taartschep, gemerkt.
1539. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit twee verschillende glazen potjes met zilveren deksel en twee ronde zilveren doosjes.
1540. Lot zilver
Lot zilver waaronder drie servetringen en een doosje.
1541. Lot glaswerk met zilver
Lot glaswerk met zilver bestaande uit een bonbonschaal met zilveren voet, twee glazen met zilveren voet en een parfumflesje met zilverenvoet.
1542. Lot zilver
Lot verschillende zilveren voorwerpen bestaande uit een vaas en vier schaaltjes.
1543. Lot zilver en glaswerk
Lot zilver en glaswerk waaronder een glazen lepelvaas met zilveren rand, zilveren roomlepel en suikertang.
9725 CT Groningen