16. Beeld, Milo

Art Deco stijl bronzen beeld van een panter. Gesigneerd Milo en met L'Art Bronze Qualite France gestempeld. Tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 16. Beeld, Milo
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 30 cm en breedte 16,5 cm.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen