110. Zeepje met zilveren naaigerei

Een set naaigerei in ivoren doosje, zogenaamd "zeepje", Frankrijk, circa 1900. Bestaande uit het ivoren "zeepje" met inhoud; vergulde zilveren schaar, priem en naaldenkoker. Gemerkt met Franse zwijnenkop (800/1000) en meesterteken. Een niet bijbehorende 18 karaats gouden vingerhoed, gemerkt met Franse adelaarskop.

Kavelnummer en naam 110. Zeepje met zilveren naaigerei
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Lengte 9,8 cm, breedte 5 cm en hoogte 2 cm. Vingerhoed gewicht 4,95 gram, totale gewicht 134,3 gram.
Conditie In goede staat, vergulding hier en daar sleets.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen