Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Plateel vaas met gestileerd floraal decor op een roomwitte ondergrond, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 14 cm en diameter 6,5 cm.
Conditie Haarlijn en fritting.
Huidig bod€ 30
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen