Kolommenklok

Kolommenklok met loshangende slinger voorzien van messing versieringen. Eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Kolommenklok
Veiling Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
Afmetingen Hoogte 32 cm en breedte 15 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen