Koffieservies

Porseleinen koffieservies bestaande uit een koffiepot, melkkan, suikerpot, acht kop-en-schotels, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Koffieservies
Veiling Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
Afmetingen Max. hoogte 23,5 cm en max. breedte 16 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen