Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
280. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap. Linksonder gesigneerd, 20e eeuw.
281. Tuinvazen
Vier gietijzeren tuinvazen gebruikt als kandelaar, eind 20e eeuw.
283. Poppenstoelen
Twee houten stoelen voor poppen, tweede helft 20e eeuw.
284. Doek, Wj Marka
Oosterse voorstelling met strijdende partijen op doek. Gesigneerd rechtsonder Wj Marka, tweede helft 20e eeuw.
285. Plantentafel
Formica plantentafel met vier niveaus, Nederland, jaren 50.
287. Schilderij
Schilderij, gemengde techniek. Gesigneerd met monogram SvT, eind 20e eeuw.
288. Ets
Ets met landschappelijke voorstelling, tweede helft 20e eeuw.
289. Bouwpakket North American P-51D Mustang, Graupner
Bouwpakket van radiografisch bestuurbare North American P-51D Mustang. Firma Graupner, schaal 1:11, jaren 80.
290. Schilderij
Schilderij, olieverf op board, landschap met brug. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.
291. Lot bouwpakketten
Twee bouwpakketten Revell, Dessault Mirage III en Mirage 5 BR Mephisto en een bouwpakket F-117 Stealth Bomber Italerie, Jaren 80.
292. Bouwpakketten
Bouwpakketten van een Cirrus zweefvliegtuig model 4229 van Graupner Duitsland en een Super-Mercurio art. nr. 0029 van Aviomodelli Italië. Beide bouwpakketten jaren 70.
293. Lot curiosa
Lot met messing- en ijzeren voorwerpen, 20e eeuw.
294. Lot curiosa
Lot met voornamelijk tin waaronder bekers en maatbekers, 20e eeuw.
295. Lot curiosa
Lot koper, messing en metaal. Waaronder een trechter, theepot en boterhouder, 20e eeuw.
296. Bouwpakketten vliegtuig, Robbe en Graupner
Twee bouwpakketten van vliegtuigen, Trend 35 van Graupner Quickie-Kit no. 4646 en een Charter, modelnummer 3183 van de firma Robbe. Beide vliegtuigen van balsahout, jaren 70/80.
297. Bouwpakket zweefvliegtuig SF Fiesta
Bouwpakket SF Fiesta zweefvliegtuig , multiplex model Best.nr.214034, jaren 70/80.
298. Eetkamertafel
Eikenhouten uitschuifbare eetkamer tafel, jaren 30/40.
299. Eetkamerstoelen
Twee houten eetkamerstoelen met beige bekleding, jaren 80/90.
9725 CT Groningen