Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

277. Lot boeken Friesland

278. Lot boeken Groningen

279. Houtsnede

Houtsnede, gesigneerd Sang '63, oplage 1/30.

280. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap. Linksonder gesigneerd, 20e eeuw.

281. Tuinvazen

Vier gietijzeren tuinvazen gebruikt als kandelaar, eind 20e eeuw.

282. Vijzel

Gietijzeren vijzel met stamper, 19e eeuw.

283. Poppenstoelen

Twee houten stoelen voor poppen, tweede helft 20e eeuw.

284. Doek, Wj Marka

Oosterse voorstelling met strijdende partijen op doek. Gesigneerd rechtsonder Wj Marka, tweede helft 20e eeuw.

285. Plantentafel

Formica plantentafel met vier niveaus, Nederland, jaren 50.

286. Broches

Lot met verschillende broches, 20e eeuw.

287. Schilderij

Schilderij, gemengde techniek. Gesigneerd met monogram SvT, eind 20e eeuw.

288. Ets

Ets met landschappelijke voorstelling, tweede helft 20e eeuw.

289. Bouwpakket North American P-51D Mustang, Graupner

Bouwpakket van radiografisch bestuurbare North American P-51D Mustang. Firma Graupner, schaal 1:11, jaren 80.

290. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, landschap met brug. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

291. Lot bouwpakketten

Twee bouwpakketten Revell, Dessault Mirage III en Mirage 5 BR Mephisto en een bouwpakket F-117 Stealth Bomber Italerie, Jaren 80.

292. Bouwpakketten

Bouwpakketten van een Cirrus zweefvliegtuig model 4229 van Graupner Duitsland en een Super-Mercurio art. nr. 0029 van Aviomodelli Italië. Beide bouwpakketten jaren 70.

293. Lot curiosa

Lot met messing- en ijzeren voorwerpen, 20e eeuw.

294. Lot curiosa

Lot met voornamelijk tin waaronder bekers en maatbekers, 20e eeuw.

295. Lot curiosa

Lot koper, messing en metaal. Waaronder een trechter, theepot en boterhouder, 20e eeuw.

296. Bouwpakketten vliegtuig, Robbe en Graupner

Twee bouwpakketten van vliegtuigen, Trend 35 van Graupner Quickie-Kit no. 4646 en een Charter, modelnummer 3183 van de firma Robbe. Beide vliegtuigen van balsahout, jaren 70/80.

297. Bouwpakket zweefvliegtuig SF Fiesta

Bouwpakket SF Fiesta zweefvliegtuig , multiplex model Best.nr.214034, jaren 70/80.

298. Eetkamertafel

Eikenhouten uitschuifbare eetkamer tafel, jaren 30/40.

299. Eetkamerstoelen

Twee houten eetkamerstoelen met beige bekleding, jaren 80/90.

9725 CT Groningen