Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
202. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder ansichtkaarten, munten, verrekijker, 20e eeuw.
203. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder tinnen theeservies en kraantjespot, 20e eeuw.
204. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een masker en Chinees porselein, 20e eeuw.
205. Lot glaswerk
Lot glaswerk waaronder coupes en wijnglazen, 20e eeuw.
206. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een blik, porselein en glas, 20e eeuw.
208. Lot speelgoed
Lot speelgoed waaronder speelgoedauto's, laatste kwart 20e eeuw.
209. Lot speelgoed
Lot speelgoed waaronder speelgoedauto's, 20e eeuw.
210. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder glasnegatíeven en een Ronson aansteker, 20e eeuw.
211. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder Russisch houtwerk en een Art Nouveau vaas, 20e eeuw.
214. Lot peper-en-zoutstellen
Lot peper-en-zoutstellen, 20e eeuw.
215. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder kinderschoentjes en een messing bel, 20e eeuw.
216. Ladekast
Mahoniehouten ladekast met getordeerde pilaren en messing beslag, eind 19de eeuw.
217. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een camera, messenleggers in doos, schelpen en boeken, 20 eeuw.
218. Rolluikkastjes
Twee houten rolluikkastjes, laatste kwart 20e eeuw.
219. Nachtkastje, Jugendstil
Eikenhouten Jugendstil nachtkastje met gefacetteerde glaselementen en messing knopje. Eerste kwart 20e eeuw.
220. Hangkast met spiegel
Perenhouten hangkast met spiegel, voorzien van twee plankjes. Eerste kwart 20e eeuw.
221. Bijbelkast
Eikenhouten bijbelkast met deurtje voorzien van gefacetteerd glas, eerste kwart 20e eeuw.
222. Kapstok, Jugendstil
Gestoken houten Jugendstil kapstok met messing kledinghaken, eerste kwart 20e eeuw.
223. Theekast
Theekast met gefacetteerd glas aan vier zijden en afneembaar dienblad, tweede kwart 20e eeuw.
224. Tapijt
Beige handgeknoopt oosters tapijt met florale motieven, 20e eeuw.
225. Lot glas en kristal
Lot glas en kristal waaronder onderzetters, vazen, schaaltjes en twee glazen met geschulpte rand, 20e eeuw.
226. Wijntafel
Notenhouten tilt top wijntafel, begin 20e eeuw.
9725 CT Groningen