Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

202. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder ansichtkaarten, munten, verrekijker, 20e eeuw.

203. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder tinnen theeservies en kraantjespot, 20e eeuw.

204. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een masker en Chinees porselein, 20e eeuw.

205. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder coupes en wijnglazen, 20e eeuw.

206. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een blik, porselein en glas, 20e eeuw.

207. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder vazen, 20e eeuw.

208. Lot speelgoed

Lot speelgoed waaronder speelgoedauto's, laatste kwart 20e eeuw.

209. Lot speelgoed

Lot speelgoed waaronder speelgoedauto's, 20e eeuw.

210. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder glasnegatíeven en een Ronson aansteker, 20e eeuw.

211. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder Russisch houtwerk en een Art Nouveau vaas, 20e eeuw.

212. Lot curiosa

Lot tin en porselein, 20e eeuw.

213. Lot curiosa

Lot tin, koper en messing, 20e eeuw.

214. Lot peper-en-zoutstellen

Lot peper-en-zoutstellen, 20e eeuw.

215. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder kinderschoentjes en een messing bel, 20e eeuw.

216. Ladekast

Mahoniehouten ladekast met getordeerde pilaren en messing beslag, eind 19de eeuw.

217. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een camera, messenleggers in doos, schelpen en boeken, 20 eeuw.

218. Rolluikkastjes

Twee houten rolluikkastjes, laatste kwart 20e eeuw.

219. Nachtkastje, Jugendstil

Eikenhouten Jugendstil nachtkastje met gefacetteerde glaselementen en messing knopje. Eerste kwart 20e eeuw.

220. Hangkast met spiegel

Perenhouten hangkast met spiegel, voorzien van twee plankjes. Eerste kwart 20e eeuw.

221. Bijbelkast

Eikenhouten bijbelkast met deurtje voorzien van gefacetteerd glas, eerste kwart 20e eeuw.

222. Kapstok, Jugendstil

Gestoken houten Jugendstil kapstok met messing kledinghaken, eerste kwart 20e eeuw.

223. Theekast

Theekast met gefacetteerd glas aan vier zijden en afneembaar dienblad, tweede kwart 20e eeuw.

224. Tapijt

Beige handgeknoopt oosters tapijt met florale motieven, 20e eeuw.

225. Lot glas en kristal

Lot glas en kristal waaronder onderzetters, vazen, schaaltjes en twee glazen met geschulpte rand, 20e eeuw.

226. Wijntafel

Notenhouten tilt top wijntafel, begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen