Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
152. Bokshandschoenen en hoge hoed
Lot met leren bokshandschoenen, merk Fighter en hoge hoed, gemerkt Witteveen Herenmode.
153. Grafische druk, Jan Mankes
Grafische druk van jonge eksters, Jan Mankes, jaren 30.
154. Vaas, China
Chinese Nanking vaas met voorstelling van krijgers te voet en te paard. Begin 20e eeuw.
155. Reproductie
Reproductie van schilderij van Frits Maris, tweede helft 20e eeuw.
156. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, landschap met platbodem. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.
157. Schilderij, Schutte
Schilderij, olieverf op doek, duinlandschap op Texel. Linksonder gesigneerd Schutte, tweede helft 20e eeuw.
158. Zeefdruk, Aldrik Salverda
Zeefdruk, Aldrik Salverda, gesigneerd en gedateerd ‘89/‘90.
159. Lot curiosa
Lot curiosa bestaande uit aquarellen, voorzittershamer en leren beenkappen, 20e eeuw.
160. Vaas
Doorzichtig gele vaas met bruin vlek patroon, 21e eeuw.
161. Aquarel, Niek Hamel
Aquarel, gesigneerd Niek Hamel en gedateerd juni ‘54.
162. Koffiemolen
Gietijzeren koffiemolen op houten plank met vliegwiel, eerste helft 20e eeuw.
163. Beeld, A. Santini
Beeld met Griekse voorstelling op marmeren basement, materiaal resin. Gesigneerd sculptor A. Santini, Italië.
164. Schilderij
Schilderij, acrylverf op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd ‘92.
165. Clickets
Clickets, magneetballetjes, gemaakt in Leek jaren 80.
166. Lot houten beelden
Lot met negen houten beelden waaronder een giraffe, uil en neushoorn, 20e eeuw.
167. Lot aardewerk
Lot aardewerk waaronder vazen, koekjespot en kandelaren.
168. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een theepot, theelichten en vijzel, 20e eeuw.
169. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder twee dekschalen, lijstwerk en een WMF bestekset, 20e eeuw.
170. Lot glaswerk
Lot glaswerk waaronder karaffen, 20e eeuw.
171. Lot glas en kristal
Lot glas en kristal met meerdere karaffen, 20e eeuw.
172. Lot fotografie
Lot met meerdere camera’s waaronder een Olympus OM10 en Voightländer, 20e eeuw.
173. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een blaasbalg, houten beeldjes en een vijzel, 20e eeuw.
174. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder houten beeldjes en Staub pannetjes, 20e eeuw.
175. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder houten sculpturen en olielampen, 20e eeuw.
9725 CT Groningen