Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

152. Bokshandschoenen en hoge hoed

Lot met leren bokshandschoenen, merk Fighter en hoge hoed, gemerkt Witteveen Herenmode.

153. Grafische druk, Jan Mankes

Grafische druk van jonge eksters, Jan Mankes, jaren 30.

154. Vaas, China

Chinese Nanking vaas met voorstelling van krijgers te voet en te paard. Begin 20e eeuw.

155. Reproductie

Reproductie van schilderij van Frits Maris, tweede helft 20e eeuw.

156. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, landschap met platbodem. Rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.

157. Schilderij, Schutte

Schilderij, olieverf op doek, duinlandschap op Texel. Linksonder gesigneerd Schutte, tweede helft 20e eeuw.

158. Zeefdruk, Aldrik Salverda

Zeefdruk, Aldrik Salverda, gesigneerd en gedateerd ‘89/‘90.

159. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit aquarellen, voorzittershamer en leren beenkappen, 20e eeuw.

160. Vaas

Doorzichtig gele vaas met bruin vlek patroon, 21e eeuw.

161. Aquarel, Niek Hamel

Aquarel, gesigneerd Niek Hamel en gedateerd juni ‘54.

162. Koffiemolen

Gietijzeren koffiemolen op houten plank met vliegwiel, eerste helft 20e eeuw.

163. Beeld, A. Santini

Beeld met Griekse voorstelling op marmeren basement, materiaal resin. Gesigneerd sculptor A. Santini, Italië.

164. Schilderij

Schilderij, acrylverf op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd ‘92.

165. Clickets

Clickets, magneetballetjes, gemaakt in Leek jaren 80.

166. Lot houten beelden

Lot met negen houten beelden waaronder een giraffe, uil en neushoorn, 20e eeuw.

167. Lot aardewerk

Lot aardewerk waaronder vazen, koekjespot en kandelaren.

168. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een theepot, theelichten en vijzel, 20e eeuw.

169. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder twee dekschalen, lijstwerk en een WMF bestekset, 20e eeuw.

170. Lot glaswerk

Lot glaswerk waaronder karaffen, 20e eeuw.

171. Lot glas en kristal

Lot glas en kristal met meerdere karaffen, 20e eeuw.

172. Lot fotografie

Lot met meerdere camera’s waaronder een Olympus OM10 en Voightländer, 20e eeuw.

173. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een blaasbalg, houten beeldjes en een vijzel, 20e eeuw.

174. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder houten beeldjes en Staub pannetjes, 20e eeuw.

175. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder houten sculpturen en olielampen, 20e eeuw.

176. Lot curiosa

Lot curiosa met speelgoed en blikjes.

9725 CT Groningen