Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

77. Lot aziatica

Lot aziatica waaronder schalen, borden en vazen, 20e eeuw.

78. Schilderij

Schilderij, acrylverf op board, rechtsonder gesigneerd.

79. Dekselvazen

Twee dekselvazen, grootste dekselvaas Boch België voor Royal Sfinx Maastricht en een dekselvaas met Chinese voorstelling, 20e eeuw.

80. Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië

Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een os, door Angela Tripi, Palermo Sicilië. Laatste kwart 20e eeuw.

81. Potloodtekening

Potloodtekening van twee clowns. Rechtsonder gesigneerd met initialen, 20e eeuw.

82. Vis

Twee kleurige glazen vis, 20e eeuw.

83. Pastelkrijttekening

Pastelkrijttekening van een stern. Verso vermelding van kunsthandel Klamer, Guldenstraat 5 Groningen, jaren 30.

84. Beelden

Twee houten beelden van een man en een vrouw, West Afrika, eind 20e eeuw.

85. Kaart Drenthe

Topografische ingekleurde kaart van Drenthe van Abraham van den Broeck. Drentia comitatvs :, Transisulaniae tabula II /, auctore Cornelio Pynacker I.C. ; A. van den Broeck fecit.

86. Lot tin

Lot met tin waaronder miniaturen en maatbekers, 20e eeuw.

87. Bloempot

Betonen bloempot met keltische decoratie, laatste kwart 20e eeuw.

88. Koffer

Bruine leren herenkoffer met metalen beslag en inzet voor kleding, jaren 50.

89. Hanglamp, Amsterdamse School

Glas-in-lood hanglamp, Amsterdamse School, jaren 30.

90. Penning, Fons Bemelmans

Bronzen penning "vrouw in raam" 1991, Fons Bemelmans.

91. Broodmand, Alessi

Broodmand, uitgevoerd in 18/10 roestvrijstaal. Onderzijde gemerkt Alfra Alessi, made in Italy. Jaren 50/60.

92. Likeurkelder

Likeurkelder met kristallen karaffen, palissanderhout met ivoren beslag en sleutelplaatje, 19e eeuw.

93. Vaas, Art Deco

Paarse Art Deco persglazen vaas van Doyen, België, jaren 30.

94. Lot bakeliet

Lot met bakelieten tabakspotten, dekselpotjes en asbak, jaren 30/40.

95. Boeddha

Donker gepatineerde messing Boeddha, 20e eeuw.

96. Rolodex en puntenslijper

Ongebruikte Rolodex en puntenslijper van de firma A.W. Faber Duitsland, eind 20e eeuw.

97. Inktpotten en asbak

Twee bewerkte spekstenen inktpotten en een bewerkte spekstenen asbak, 20e eeuw.

98. Vajra, Tibet

Dubbele Tibetaanse vajra uitgevoerd in messing, 20e eeuw.

99. Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum

Drie aardewerken wandborden Koninklijke Tichelaar Makkum, laatste kwart 20e eeuw.

100. Spijkervaas, Floris Meydam

Spijkervaas "beukenoot", ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam.

101. Beeld Mao Zedong

Beeld van Mao Zedong uitgevoerd gepatineerd messing, derde kwart 20e eeuw.

9725 CT Groningen