Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

177. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder Jugendstil tegels, Delfts blauw Wilhelmina bord en glaswerk, 20e eeuw.

178. Lot stoffer en blik

Lot van acht tafelstoffers en blik, eerste kwart 20e eeuw.

179. Lot wajangpoppen

Lot van vier wajangpoppen uit Indonesië, 20e eeuw.

180. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder lijstwerk, boeken en Jugendstil wandhouder voor dagbladen, 20e eeuw

181. Lot curiosa

Lot met meerdere tafelbenodigdheden waaronder een toastrekje, broodmand, oliekaraf, dienblad en messenleggers, 20e eeuw.

182. Lot lampen

Lot met olielampen en glazen kappen, 20e eeuw.

183. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een theepot, vazen en Sint Antonius missiebusje, 20e eeuw.

184. Lot curiosa

Lot curiosa met een kraantjespot, messing gewichten, weegschaal en strijkijzers.

185. Lot curiosa

Lot curiosa met beeldjes in glas en porselein.

186. Lot curiosa

Lot curiosa met deurkrukken en een messing brievenbus.

187. Lot camera's

Lot met camera’s waaronder Canon, Minolta en Fujifilm.

188. Lot camera's

Lot camera's waaronder balgcamera’s, tweede en derde kwart 20e eeuw.

189. Lot camera's

Lot camera's waaronder balgcamera’s, jaren 30-70.

190. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder Duitse Jasperware, toneelkijker en messing gewichten, 20e eeuw.

191. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een olielamp, vaas en houten adelaar, 20e eeuw.

192. Lot curiosa

Geldkist met klok, papiergeld en messing gewichten in houten houder, 20e eeuw.

193. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een wajangpop, vazen en tabakspot, 20e eeuw.

194. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder blikjes en doosjes met inhoud, 20e eeuw.

195. Lot speelgoed

Lot met kinderspeelgoed, 20e eeuw.

196. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder kinderspullen en fournituren, 20e eeuw.

197. Lot glas en kristal

Lot van verschillende drinkglazen waaronder Nachtmann kristallen gekleurde wijnglazen, 20e eeuw.

198. Lot curiosa

Lot curiosa met kappersbenodigdheden, 20e eeuw.

199. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder lijstwerk, bestek en aardewerk, 20e eeuw.

200. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder lepeltjes, WMF slakken serveerset en glazen, 20e eeuw.

201. Lot curiosa

Lot polychroom aardewerk, 20e eeuw.

9725 CT Groningen