Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

127. Kapstok

Sputnik design kapstok, eind 20e eeuw.

128. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, zeegezicht met bomschuit. Ongesigneerd, eind 19e eeuw.

129. Tekening

Tekening van een man met schild en geweer. Ongesigneerd, 20e eeuw.

130. Reproductie

Sepiakleurige afbeelding van een dorpsgezicht naar Rembrandt, hand ingekleurd. Rechtsonder voorzien van een monogram, circa 1900.

131. Dekselpot, China

Een Chinese cloisonné cinnabar dekselpot voorzien van florale bewerking. Midden 20e eeuw.

132. Inktstel

Inktstel in de vorm van een frenologie hoofd. Onderop gemerkt Authentic Models Creswell Oregon - Breukelen The Netherlands, eind 20e eeuw.

133. Kistje

Mahoniehouten kistje met messing bolpootjes, circa 1900.

134. Medical Caricatures, Thomas Rowlandson

Heruitgave van Medical Caricatures, Thomas Rowlandson met voorwoord van Morris J. Saffron. Portfolio nummer 1384 van oplage van 2800. Gedrukt in 1980.

135. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, een boom en figuur. Rechtsonder gesigneerd, jaren 50/60.

136. Schilderij, Jaap Does

Schilderij, olieverf op doek, boerderij met hooischuur, Jaap Does (1924-2008). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1972.

137. Baardmankruik

Aardewerken baardmankruik met bloemzegel op peervormige buik.

138. Kaart Enkhuizen

Reproductie van topografische kaart van Enkhuizen van J. Blaeu.

139. Litho, Jean Dufy

Litho, Parijs, Jean Dufy (1888-1964). Met potlood rechtsonder gesigneerd, oplage 14/220, jaren 50.

140. Instructieborden remsystemen

Drie instructieborden met uitleg over remsystemen voor bus en auto. Ate Lockheed, Frankfurt am Main, Duitsland, jaren 60.

141. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, twee platbodems met op de achtergrond dorp met molen. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

142. Tekening, Henri de Wolf

Tekening, Henri de Wolf (1938-1986). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

143. Pentekening, Egbert de Gries

Pentekening, Egbert de Gries (1933-2012). In het midden onder gesigneerd, eind 20e eeuw.

144. Kistje met gewichten

Eikenhouten kistje met verschillende gewichten, uitgevoerd in messing en metaal. Albert Rueprecht & Sohn, Wien. Editie IV/2. Einde 19e eeuw.

145. Lot rotaprints, Aat Veldhoen

Lot met dertien verschillende rotaprints van Aat Veldhoen. Onder meer een vrouwelijk naakt, een Japanse geïnspireerde erotische afbeelding en twee afbeeldingen van kinderen. Laatste kwart 20e eeuw.

146. Ets, Warner Hemstede

Ets van het Lieverense Diepje, Warner Hemstede (1945), oplage 7/15.

147. Schilderij

Schilderij, deels op papier en deels op glas geschilderd, van een Chinese krijger. Tweede helft 20e eeuw.

148. Schilderij, P.K. van Markenstein

Schilderij, olieverf op doek, Amsterdam met Prinsengracht en Westertoren. Rechtsonder gesigneerd. P.K. van Markenstein. Midden 20e eeuw.

149. Tekening

Oost-Indische inkt op papier. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd ‘86.

150. Sfinx

Natuurstenen Sfinx beeldje.

151. Telefoon, Bang & Olufson

B&O BeoCom 2 MK2 draadloze telefoon met oplader van Bang en Olufsen. Geproduceerd vanaf 2002.

9725 CT Groningen