Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
52. Vazen, China
Drie handbeschilderde porseleinen vazen, China, 19e eeuw.
54. Bestekset, Sola
Roestvrijstalen bestekset van Sola met bestekdoos, ontbijt- en dinercouverts voor acht persoon met opscheplepels. Laatste kwart 20e eeuw.
55. Aquarel
Aquarel met pentekening van stadsgezicht. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
56. Globe
Globe uitgevoerd in blik en plastic, made in Western Germany, jaren 60.
57. Lot been
Lot met verschillende objecten uit been, waaronder brievenopeners, haaknaalden en stuk beensnijkunst op basement. Eerste helft 20e eeuw.
58. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, Amsterdamse huizenrij. Ongesigneerd, 20e eeuw.
59. Stoven en vuurtest
Twee kerfsnede ajour gezaagde stoven met messing hengsel en een aardewerken vuurtest. Eerste kwart 20e eeuw.
60. Kaart Drenthe/Overijssel
Topografische kaart van Drenthe en Overyssel, nro. 627, 19e eeuw.
62. Vaas
Aardewerken vaas met decoratie van vogels en takken, 20e eeuw.
64. Plafondlamp, Art Deco
Melkglazen Art Deco plafondlamp met metalen montering, midden vorige eeuw.
65. Pendant klok
Marmeren linker pendant van een klokstel. Uitgevoerd met bronzen jachthonden, omstreeks 1900.
66. Offset druk Banksy
Offset druk van Banksy "Visit historic Palestine" met ondertitel "The Israeli army liked it so much they never left!". Oplage van 3000. Alleen verkocht in een periode van drie dagen in the walled off hotel in Palestina. 2017.
68. Lot curiosa
Lot curiosa waaronder een spaarpot en lichtmeter, 20e eeuw.
69. Collecte schaal
Rooms-Katholiek messing collecte schaal “Moge deze gift onze zonden uitwisschen”. Gemaakt door de edelsmid Brom te Utrecht, jaren 50.
70. Kopergravure
Engelse kopergravure naar tekening van W.J. Shayer, engraved by J. Harris, 19e eeuw.
71. Schaal
Aardewerken dekselschaal met afbeeldingen van paddenstoelen, eind 20e eeuw.
72. Beeld, Bali
Balinees gestoken houten beeld van een oude man, midden 20e eeuw.
73. Kalligrafie sets
Vijf kalligrafie sets waaronder Rotring, Faber-Castell, Staedtler. Laatste kwart 20e eeuw.
74. Lot houtsnijwerk
Lot met houtsnijwerk, huiselijke taferelen en beroepen. Tweede helft 20e eeuw.
75. Kopergravure Peru, Brazilië en Amazonegebied
Topografische kaart van het Amazonegebied. Tabula Geographica Peruae, Brasiliae & Amazonum Regionis 1721-1750.
76. Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Tien onderzetters, Plateelbakkerij Zuid Holland. Tweede helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen