Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

52. Vazen, China

Drie handbeschilderde porseleinen vazen, China, 19e eeuw.

53. Vaas

Groene mondgeblazen vaas, tweede helft 20e eeuw.

54. Bestekset, Sola

Roestvrijstalen bestekset van Sola met bestekdoos, ontbijt- en dinercouverts voor acht persoon met opscheplepels. Laatste kwart 20e eeuw.

55. Aquarel

Aquarel met pentekening van stadsgezicht. Linksonder gesigneerd Castel, midden 20e eeuw.

56. Globe

Globe uitgevoerd in blik en plastic, made in Western Germany, jaren 60.

57. Lot been

Lot met verschillende objecten uit been, waaronder brievenopeners, haaknaalden en stuk beensnijkunst op basement. Eerste helft 20e eeuw.

58. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, Amsterdamse huizenrij. Ongesigneerd, 20e eeuw.

59. Stoven en vuurtest

Twee kerfsnede ajour gezaagde stoven met messing hengsel en een aardewerken vuurtest. Eerste kwart 20e eeuw.

60. Kaart Drenthe/Overijssel

Topografische kaart van Drenthe en Overyssel, nro. 627, 19e eeuw.

61. Welp

Opgezette welp, 20e eeuw.

62. Vaas

Aardewerken vaas met decoratie van vogels en takken, 20e eeuw.

63. Sterkandelaren

Drie glazen sterkandelaren, jaren 70.

64. Plafondlamp, Art Deco

Melkglazen Art Deco plafondlamp met metalen montering, midden vorige eeuw.

65. Pendant klok

Marmeren linker pendant van een klokstel. Uitgevoerd met bronzen jachthonden, omstreeks 1900.

66. Offset druk Banksy

Offset druk van Banksy "Visit historic Palestine" met ondertitel "The Israeli army liked it so much they never left!". Oplage van 3000. Alleen verkocht in een periode van drie dagen in the walled off hotel in Palestina. 2017.

67. Vaas

Zwarte aardewerken, vaas gesigneerd Ellen'04.

68. Lot curiosa

Lot curiosa waaronder een spaarpot en lichtmeter, 20e eeuw.

69. Collecte schaal

Rooms-Katholiek messing collecte schaal “Moge deze gift onze zonden uitwisschen”. Gemaakt door de edelsmid Brom te Utrecht, jaren 50.

70. Kopergravure

Engelse kopergravure naar tekening van W.J. Shayer, engraved by J. Harris, 19e eeuw.

71. Schaal

Aardewerken dekselschaal met afbeeldingen van paddenstoelen, eind 20e eeuw.

72. Beeld, Bali

Balinees gestoken houten beeld van een oude man, midden 20e eeuw.

73. Kalligrafie sets

Vijf kalligrafie sets waaronder Rotring, Faber-Castell, Staedtler. Laatste kwart 20e eeuw.

74. Lot houtsnijwerk

Lot met houtsnijwerk, huiselijke taferelen en beroepen. Tweede helft 20e eeuw.

75. Kopergravure Peru, Brazilië en Amazonegebied

Topografische kaart van het Amazonegebied. Tabula Geographica Peruae, Brasiliae & Amazonum Regionis 1721-1750.

76. Onderzetters, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Tien onderzetters, Plateelbakkerij Zuid Holland. Tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen