Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022
102. Asbakken, China
Twee Chinese cloisonné cinnabar asbakken met florale decoratie, tweede helft 20e eeuw.
104. Koffer
Leren cognackleurige Engelse koffer met aan de binnenzijde leren riempjes, voorzien van messing beslag en leren hengsel. Jaren 30/40.
105. Vaas, Floris Meydam
Transparante glazen vaas, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam.
106. Vazen, Indonesië
Twee Indonesische messing vazen met afbeeldingen van Wajang poppen en runderen, tweede helft 20e eeuw.
107. Dekschalen, A.D. Copier
Drie porseleinen dekschalen, ontwerp A.D. Copier jaren 60, servies Perla voor Eschenbach. Één schaal met decoratie Muguet.
108. Infrarood lampen, Charlotte Perriand
Twee infrarood lampen Infrabel, Type 7529, ontwerp Charlotte Perriand 1969, uitvoering Philips.
109. Boekensteun Fryslân
Marmeren boekensteun met afbeelding van zwanen en vermelding Fryslân en wapen van Friesland.
110. Schalen, Haviland & Co
Porseleinen serveerschalen Haviland & Co Limoges France, verkocht door Focke & Meltzer Amsterdam.
111. Lot curiosa
Lot curiosa bestaande uit een porseleinen dienblad, plateelvaas en porseleinen beeld.
112. Beelden
Drie bronzen beelden van vrouwen in dynamische posities, gesigneerd op de basement met monogram AF. Laatste kwart 20e eeuw.
113. Beeld, Congo
Afrikaans houten beeld van knielende man, Congo, midden 20e eeuw.
114. Bloemen
Drie glazen bloemen waarvan twee met kleurinsluitingen, vierde kwart 20e eeuw.
115. Klok, Hermle
Opwindklok Hermle, Reichenbach Duitsland. Eind 20e eeuw.
116. Lot aardewerk
Zes verschillende zwart geglazuurde aardewerken vazen, circa 1960.
117. Bowlpot
Geslepen kristallen bowlpot met deksel en lepel, eind 19e eeuw.
118. Kistje
Kistje met muziekfunctie., thujahout met marqueterie aan de bovenzijde van een burcht op bergkam. Twee melodieën, circa 1960.
119. Asbakken
Twee kristallen asbakken Royal Leerdam Kristalunie, circa 1970.
120. Lot lijstwerk
Lot lijstwerk waaronder de Martinikerk Groningen en de Stad Groningen.
121. Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië
Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een eierverkoper, door Angela Tripi, Palermo Sicilië. Laatste kwart 20e eeuw.
123. Fruitschalen
Twee Franse fruitschalen vervaardigt uit een dichte vorm van papier-maché (in het Frans Carton Bouilli) en gemaakt in de vorm van een faux houten vat of emmer. Voorzien van twee metalen zijgrepen, een is aan de onderkant gestempeld met het Franse merk ASE, begin 20e eeuw.
124. Wijnglazen
Twee donkerblauwe geslepen kristallen wijnglazen met afbeelding van de dubbelkoppige adelaar van Romanov. Laatste kwart 20e eeuw.
125. Fruitschaal met schotels, A.D. Copier
Fruitschaal met zeven schotels, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, jaren 30.
126. Glazen
Een set van vijf borrelglaasjes en vijf longdrinkglazen met sterling zilveren omhulsel, aan de onderzijde gemerkt.
9725 CT Groningen