Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

102. Asbakken, China

Twee Chinese cloisonné cinnabar asbakken met florale decoratie, tweede helft 20e eeuw.

103. Bel, Tibet

Bronzen gebedsbel Tibet, circa 1900.

104. Koffer

Leren cognackleurige Engelse koffer met aan de binnenzijde leren riempjes, voorzien van messing beslag en leren hengsel. Jaren 30/40.

105. Vaas, Floris Meydam

Transparante glazen vaas, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam.

106. Vazen, Indonesië

Twee Indonesische messing vazen met afbeeldingen van Wajang poppen en runderen, tweede helft 20e eeuw.

107. Dekschalen, A.D. Copier

Drie porseleinen dekschalen, ontwerp A.D. Copier jaren 60, servies Perla voor Eschenbach. Één schaal met decoratie Muguet.

108. Infrarood lampen, Charlotte Perriand

Twee infrarood lampen Infrabel, Type 7529, ontwerp Charlotte Perriand 1969, uitvoering Philips.

109. Boekensteun Fryslân

Marmeren boekensteun met afbeelding van zwanen en vermelding Fryslân en wapen van Friesland.

110. Schalen, Haviland & Co

Porseleinen serveerschalen Haviland & Co Limoges France, verkocht door Focke & Meltzer Amsterdam.

111. Lot curiosa

Lot curiosa bestaande uit een porseleinen dienblad, plateelvaas en porseleinen beeld.

112. Beelden

Drie bronzen beelden van vrouwen in dynamische posities, gesigneerd op de basement met monogram AF. Laatste kwart 20e eeuw.

113. Beeld, Congo

Afrikaans houten beeld van knielende man, Congo, midden 20e eeuw.

114. Bloemen

Drie glazen bloemen waarvan twee met kleurinsluitingen, vierde kwart 20e eeuw.

115. Klok, Hermle

Opwindklok Hermle, Reichenbach Duitsland. Eind 20e eeuw.

116. Lot aardewerk

Zes verschillende zwart geglazuurde aardewerken vazen, circa 1960.

117. Bowlpot

Geslepen kristallen bowlpot met deksel en lepel, eind 19e eeuw.

118. Kistje

Kistje met muziekfunctie., thujahout met marqueterie aan de bovenzijde van een burcht op bergkam. Twee melodieën, circa 1960.

119. Asbakken

Twee kristallen asbakken Royal Leerdam Kristalunie, circa 1970.

120. Lot lijstwerk

Lot lijstwerk waaronder de Martinikerk Groningen en de Stad Groningen.

121. Terracotta beeld, Angela Tripi, Italië

Handgemaakt terracotta beeld, voorstellende een eierverkoper, door Angela Tripi, Palermo Sicilië. Laatste kwart 20e eeuw.

122. Karaffen

Drie helder glazen karaffen, begin 20e eeuw.

123. Fruitschalen

Twee Franse fruitschalen vervaardigt uit een dichte vorm van papier-maché (in het Frans Carton Bouilli) en gemaakt in de vorm van een faux houten vat of emmer. Voorzien van twee metalen zijgrepen, een is aan de onderkant gestempeld met het Franse merk ASE, begin 20e eeuw.

124. Wijnglazen

Twee donkerblauwe geslepen kristallen wijnglazen met afbeelding van de dubbelkoppige adelaar van Romanov. Laatste kwart 20e eeuw.

125. Fruitschaal met schotels, A.D. Copier

Fruitschaal met zeven schotels, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam, jaren 30.

126. Glazen

Een set van vijf borrelglaasjes en vijf longdrinkglazen met sterling zilveren omhulsel, aan de onderzijde gemerkt.

9725 CT Groningen