Veiling: Veiling 38 sessie 1, maandag 28 maart 2022

26. Kommen, China

Vijf porseleinen kommen, China, 20e eeuw.

27. Kommen, China

Vier porseleinen kommen, China, tweede helft 20e eeuw.

28. Schedel

Menselijke schedel van kunststof, tweede helft 20e eeuw.

29. Kaarsenstandaards

Lot van vier messing kaarsenstandaards, 19e en 20e eeuw.

30. Tapijt

Deventer tapijt in groene kleur met vier beige medaillons, midden 20e eeuw.

31. Wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum

Twee aardewerken wandborden, Koninklijke Tichelaar Makkum. Laatste kwart 20e eeuw.

32. Lot hoeden

Lot hoeden bestaande uit een hoge hoed van Burton met hoedendoos, een fez en een rooms-katholiek hoofddeksel, 20e eeuw.

33. Lot Pelikan

Lot Pelikan waaronder inktpotjes, pen, waterverf en krijt.

34. Hoedenstandaards, Art Deco

Vier Art Deco metalen hoedenstandaards, gemerkt NV J. Opten Amsterdam jaren 30.

35. Broodmand, Alessi

Broodmand, aan de onderzijde gemerkt Alfra Alessi 18/10 stainless steel, made in Italy. Jaren 50/60.

36. Schildpad lepeldoosje

Tortoise lepeldoosje met ivoren bolpootjes, 19e eeuw.

37. Karaf, Nuutajärvi Finland

Fins Nuutajärvi 1793 karaf met groene stop, laatste kwart 20e eeuw.

38. Panelen met hoofden

Twee blauw geschilderde panelen met klassieke terracotta hoofden, 21e eeuw.

39. Wandklok

Quartz wandklok met afbeelding van Corneille uit 1999.

41. Globe

Globe uitgevoerd in blik en plastic. Made in Western Germany, derde kwart 20e eeuw.

42. Kommetjes, China

Vier porselein Capucijner bruine kommen, China, 20e eeuw

43. Beelden

Twee bronzen figuren, een dansende vrouw en fluitspeler, 21e eeuw.

44. Theekopjes, Japan

Vijf Japanse Arita theekopjes in originele doos, laatste kwart 20e eeuw.

45. Lot aziatica

Lot aziatica waaronder snuff bottles en speksteen objecten, 20e eeuw.

46. Compendium Burgerlijk Wetboek 1874

Het Burgerlijk Wetboek verklaart door Mr. C.W. Opzoomer. Serie uit 1874 bestaande uit twaalf ingebonden boeken.

47. Kopergravure, Hendrik Schwegman

Kopergravure van een hunebed bij het dorp Midlaren, etser Hendrik Schwegman (1786 - 1806) naar Egbert van Drielst (1771 - 1816).

48. Tafellamp

Porseleinen tafellamp in romantische sfeer met retro lampenkap. Jaren 70.

49. Tuinbeeld

Betonnen tuinbeeld, voorstellende een konijn, laatste kwart 20e eeuw.

50. Beeld, Auro Belcari

Porseleinen beeld, ontwerp Auro Belcari voor Dear Italy 1999, op houten basement.

51. Panelen met hoofden

9725 CT Groningen