582. Lot schilderijen

Kleurrijke schilderijen, acrylverf op doek, van vrouwen en geklede hagedissen. Eenmaal gesigneerd met monogram, 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 582. Lot schilderijen
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 40 x 50 cm.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen