581. Lithografie, Fay Pomerance

Lithografie van moeder met kind en vogels van Fay Pomerance (1912-2001), oplage 6/XVI. Rechtsonder gesigneerd met potlood Fay Pomerance, jaren 60.

Kavelnummer en naam 581. Lithografie, Fay Pomerance
Veiling Veiling 39 sessie 2, dinsdag 21 juni 2022
Afmetingen 36,5 x 48 cm.
Conditie In matige staat.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen