687. Wandmasker

Aardewerken wandmasker van vrouwengezicht, lippen geglazuurd. Ongesigneerd, 21e eeuw.

Kavelnummer en naam 687. Wandmasker
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 13,5 cm en breedte 19 cm.
Huidig bod€ 15
Verkoopprijs € 15
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen