686. Kommen, Societé Ceramique Maestricht

Vier kommen, kleur rood van de Societé Ceramique Maaetricht. Modelnaam Tea Drinker, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 686. Kommen, Societé Ceramique Maestricht
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen Hoogte 11 cm en diameter 16,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen