Schilderij, Gerard Pieter Adolfs

Schilderij met Indonesische landschappelijke voorstelling met Kampong huisje, olieverf op paneel, van Gerard Pieter Adolfs (1898-1968). Verso vermelding Kampong huisje met Sawah. Linksonder gesigneerd Ger. P. Adolfs. Indonesië, gedateerd 1936. Authenticiteitsverklaring is aanwezig.

Kavelnummer en naam Schilderij, Gerard Pieter Adolfs
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 30 x 40 cm.
Huidig bod€ 2000
Verkoopprijs € 2000
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen