Litho, Theo van Hoytema

Lithografie van motvlinder bij bloeiende irissen van Theo van Hoytema (1863-1917). Linksonder gesigneerd met monogram in de plaat. Eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Litho, Theo van Hoytema
Veiling Veiling 39 sessie 3, woensdag 22 juni 2022
Afmetingen 15 x 20 cm.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen