7. Amfora vaas, Frankrijk

Kobaltblauwe porseleinen Empire amfora vaas met bronzen vergulde applicaties. Fries met putti op basis van gevleugelde sfinxen. Frankrijk, eerste helft 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 7. Amfora vaas, Frankrijk
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Hoogte 58 cm en breedte 26 cm.
Conditie Beschadigingen, deksel geboken en handvat verbogen.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen