8. Aquarel, Jannes de Vries

Aquarel, Groninger landschap van Jannes de Vries (1901-1986). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd Jannes de Vries ‘75.

Kavelnummer en naam 8. Aquarel, Jannes de Vries
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen 52,5 x 37 cm.
Huidig bod€ 1900
Verkoopprijs € 1900
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen