9. Zilveren kapset, Padgett & Braham London

Sterling zilveren Padgett & Braham London kapset met spiegel, borstels en kam. Gemerkt P & B, jaarletter 1963, Made in England. Hierbij een tortoise kam, Duits gemerkt 835 HB (Herman Bauer). Geheel in originele doos.

Kavelnummer en naam 9. Zilveren kapset, Padgett & Braham London
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Spiegel lengte 25 cm en diameter 13,3 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, witte kam zilveren rand los.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen