12. Beeld Riky van Lint

Aardewerken geglazuurd beeld van denkende vrouw, in een rode kleisoort. Aan de onderzijde gesigneerd met merkteken. Tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 12. Beeld Riky van Lint
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Hoogte 59 cm en breedte 29 cm.
Conditie Kleine beschadigingen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen