13. Beeld Guan Yin, China

Porseleinen polychroom geglazuurd beeld van Guan Yin, staand op karper. China, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 13. Beeld Guan Yin, China
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Hoogte 44 cm en breedte 17 cm.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen