Borden, China, Kangxi periode

Twee porseleinen Chinese borden gedecoreerd met handbeschilderde florale motieven, aan de achterzijde gemerkt met dubbele ring en merkteken. China, Kangxi periode, eind 17e eeuw.

Kavelnummer en naam Borden, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023
Afmetingen Hoogte 3,5 cm en diameter 21 cm.
Conditie Een bord in goede staat en een bord een friting.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen