Theekommen en schotels, China, Kangxi periode

Drie porseleinen Chinese theekommen met vijf schotels, geheel handbeschilderd met florale motieven. China, Kangxi periode, begin 18e eeuw.

Kavelnummer en naam Theekommen en schotels, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023
Afmetingen Kopje hoogte 4,7 cm en diameter 8 cm, schotel diameter 13,5 cm.
Conditie Een theekom een fritting en schotel een haarlijn en fritting rand. Een theekom twee chips rand en schotel twee chips en frittingen rand. Een theekom meerdere chips rand, haarlijn en schotel frittingen aan de rand,. Een schotel een chip en een haarlijn. Een schotel frittingen rand.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen