13. Zilveren broche met diamant

Zilveren broche met vergulde achterkant en 14 karaat gouden speld. De broche bevat briljant geslepen diamanten, in totaal 3,6 ct. De broche is gemerkt met een zwaardje en er is een diamant certificering bijgevoegd, zie foto. Midden 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 13. Zilveren broche met diamant
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Breedte 3,6 cm, hoogte 1,8 cm en totale gewicht 8,89 gram.
Huidig bod€ 500
Verkoopprijs € 500
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen