12. Borden, China, Kangxi periode

Drie Chinese handgeschilderde porseleinen borden met de "Three Friends of Winter" gedecoreerd met bamboe, den en de pruimenboom. Aan de achterzijde gemerkt, Kangxi periode, 17e eeuw.

Kavelnummer en naam 12. Borden, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Hoogte 3,5 cm en diameter 21 cm.
Conditie Een bord een haarlijn en twee frittingen rand, een bord een haarlijn en een fitting rand en een bord een haarlijn en drie frittingen rand.
Huidig bod€ 380
Verkoopprijs € 380
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen