11. Borden, China, Kangxi periode

Twee Chinese handgeschilderde porseleinen borden met de "Three Friends of Winter" gedecoreerd met bamboe, den en de pruimenboom. Aan de achterzijde gemerkt, Kangxi periode, 17e eeuw.

Kavelnummer en naam 11. Borden, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Hoogte 3,5 cm en diameter 21 cm.
Conditie Een bord drie frittingen rand, een bord in goede staat.
Huidig bod€ 950
Verkoopprijs € 950
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen